Dr Watts Up jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Dr Watts Up

  • Microgaming

Slot Dr Watts Up jest bardzo ciekawą i zabawną grą tego typu. Przede wszystkim napotkacie w niej szalonych naukowców oraz ich kompanów, którzy… niekoniecznie są ludźmi. To jeden z tych pomysłów, który w pierwszej kolejności zaskakuje swoją unikalnością i rozwiązaniami dodatkowymi. Mając to na względzie zdecydowaliśmy się przygotować krótką recenzję, która należycie wprowadzi was w ten zabawny świat rozrywki.

Jak system wygląda w praktyce? Przede wszystkim mapa wykorzystuje 5 bębnów i 3 rzędy, którymi kręcicie. Zapewnić mogą nawet 243 sposoby na zwycięstwo. Innymi słowy, pojedynczy spin w Dr Watts Up ma aż tyle szans na szczęśliwy los. Biorąc pod uwagę, że stawki minimalne nie będą tu wysokie, będzie to pozycja w którą zdecydowanie polecamy zagrać nawet tym, którzy nie inwestują zwykle zbyt wiele. Naturalnie osoby, które próbują grać o znacznie więcej, również będą zadowolone. Dlaczego? Dwa mocne atuty. Pierwszy z nich to wysoki RTP, oszacowany na poziomie 97%. To bardzo dużo, zatem jeśli wziąć pod uwagę wszelkie drogi do zwycięstwa, te wygrane rzeczywiście padać będą niezwykle często. Kluczowy może wydawać się wszak jackpot. Nie jest on progresywny, a mimo tego zapewni do 480 000 żetonów. Takiej liczby spodziewać się można jedynie w kilkunastu znanych nam grach.

Układ mapy pokazuje nam oczywiście w górnej części logotyp, w dolnej z kolei główne menu wyboru. Znajdziecie tam informacji kluczowe oraz FAQ, a także dział ze stanem konta, wybór gry automatycznej, wartość żetonów i ich ilość. Nie brakuje dużego przycisku rozruchu SPIN, oznakowanego tu na czerwono. Znaki dostępne w Dr Watts Up pozbawione są kart, które zastąpiono tu przez różne układy i eliksiry, strzykawki z dziwnymi specyfikami, mózg w formalinie, zieloną materię oraz samych lekarzy. Najważniejsze będą znaki Wild i Scatter, które odpowiednio wymieniają znaki z planszy a także uruchamiają fazę darmowych spinów.

Gorąco polecamy pograć, również z wykorzystaniem tzw. demo coins, darmowych żetonów.

Graj za darmo Dr Watts Up

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Dr Watts Up jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe