Twin Spin Slot
Graj teraz

Twin Spin

  • NetEnt

Twin Spin to jeden z bardziej popularnych slotów dostępnych w ofercie kasyn internetowych. Została ona wydana przez firmę Net Entertainment. Jest to klasyczny video slot zaprojektowany w stylu retro, dzięki czemu nawiązuje on w bardzo dobrym stopniu do wielu znanych i cenionych tytułów jeszcze sprzed czasów internetowego hazardu. W znakomitym stopniu łączy on w sobie styl i klimat Las Vegas ze współczesnymi oczekiwaniami rynku.

Twin Spin stanowi slot z 5 bębnami oraz 3 rzędami. Jego ogromną zaletą w porównaniu do wielu innych slotów w tym zakresie jest oferowanie graczom aż 243 możliwości wygranych! Choć gra odznacza się prostotą, to jednak należy pochwalić jej ładną grafikę. Nawiązywanie do klimatu Las Vegas z pewnością udzieli się także i nam samym. W grze zastosowano klasyczne symbole, jak diamenty, dzwonki, wiśnie, BAR czy też liczbę 7.

W przeciwieństwie do wielu innych slotów na rynku nie znajdziemy tutaj żadnych darmowych spinów czy też rund bonusowych. Na całe szczęście jest to nam rekompensowane poprzez opcję podwojenia – Twin Reel. Oznacza ona, że podczas obrotu sąsiadujące ze sobą bębny stają się jednakowe. Przy odrobinie szczęścia może się zdarzyć, że wszystkie bębny będą dla nas jednakowe. Przy maksymalnym zakładzie za 500 złotych można wygrać całkiem spore pieniądze, gdyż wartość maksymalna to 270 tysięcy monet.

Graj za darmo Twin Spin

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Twin Spin SlotZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe