Venetian Rose gra wrzutowa online
Graj teraz

Venetian Rose

  • Microgaming

Venetian Rose to slot pochodzący od firmy Microgaming. Jak sama nazwa może wskazywać jest to video slot osadzony w klimacie włoskiej Wenecji, a dokładnie karnawału, kiedy to odbywa się tam słynny bal przebierany. Dlatego też spotkamy się tutaj z symboliką typową dla tego miejsca oraz balu.

Venetian Rose to klasyczny automat online ze strony Microgamingu, więc osoby znające produkty tej firmy, wiedzą, czego mogą się spodziewać. Mamy tutaj do czynienia z 5 bębnami oraz 3 rzędami. Umieszczono na nich aż 25 linii wygrywających, co daje nam całkiem szerokie pole do manewru pod względem obrotu bębnów. Minimalna stawka zakładu z jedną linią i najniższą wartością monety to 0.02, natomiast maksymalne ustawienie to 125.

W systemie gry znajdziemy wiele symboli, które przyniosą nam mniejsze lub większe wygrane. Do tych standardowych i przynoszących najniższe wygrane należą symbole karciane A, K, Q, J, 10 oraz 9. Bardziej interesować będą nas ciekawsze symbole związane z karnawałem i Wenecją. Mowa tutaj o lornetce, wachlarzu, gondoli, postaci mężczyzny w masce. To właśnie ten ostatni może przynieść nam najwyższą wygraną, gdzie za 5 symboli zgarniemy aż 750. To oczywiście nie wszystko, na co możemy liczyć, gdyż znajdziemy także symbole Wild oraz Scatter. Wild pod postacią kobiety zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem Scatter. Dodatkowo przy 4 Wild dostaniemy 1000, a przy 5 aż 3000. W sytuacji wylosowania co najmniej 3 scatterów jako maski balowej możemy wygrać 10 darmowych spinów. Podczas gry z darmowych spinów wszystkie wygrane liczone są potrójnie.

Przy każdym wylosowaniu wygrywającego układu możemy skorzystać z opcji gamble. Wybieramy w niej kolor lub strój. Jeśli kolor jest poprawny podwajamy wygraną, a jeśli trafimy w poprawny strój to nasza wygrana będzie pomnożona razy 4. Maksymalnie możemy za jednym razem wygrać do 5 takich prób. Przy porażce tracimy pieniądze z pojedynczego zakładu.

Venetian Rose to z pewnością gra, która nie imponuje grafiką, jednak przynosi całkiem dobre wygrane.

Graj za darmo Venetian Rose

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Venetian Rose gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe