Graj bezpłatnie w Lord of the Ocean
Graj teraz

Lord of the Ocean

  • Novomatic

Lord of the Ocean to wideo automat wykreowany przez znana na rynku kasyn online firmę Novomatic, w który u nas zagrasz bezpłatnie. Jest to jednoręki bandyta online oparty o motywy oceanu, a dokładniej starożytnego Posejdona z mitów greckich. Dlatego też zetkniemy się ze światem podziemnym oraz symboliką charakterystyczną dla tego greckiego boga. Gra jest bardzo dobra pod względem szaty graficznej jak i samej rozgrywki.

Lord of the Ocean to video slot, w jakim znajdziemy klasyczne rozwiązania pod względem systemu rozgrywki. Jest to przykład maszyny do gry zbudowanej z 5 bębnów oraz 3 rzędów symboli. Umieszczonych zostało tutaj 10 linii wygrywających oraz całkiem sporo poziomów zakładu. Dzięki temu maksymalnie jesteśmy w stanie postawić nawet 10 tysięcy kredytów na pojedynczy zakład. Taka wysoka stawka sprawia, że automatycznie tabela wypłat wygląda niezwykle zachęcająco. Można tutaj znaleźć takie symbole, jak Posejdon, tajemnicza kobieta, skrzynia ze skarbem oraz posąg pod wodą. Do tego znajdziemy tutaj symbole karciane od asa do 10. najwyżej ceniony jest Posejdon, który przynieść nam może do 5 milionów kredytów. Druga w kolejności jest kobieta z 2 milionami kredytów.

Oczywiście nie można zapominać o specjalnej symbolice. Jest nią tutaj tajemnicze koło. Gwarantuje ono nam do 10 darmowych spinów. Spotkamy się tutaj też ze znanym systemem gry gamble, dzięki któremu przy ryzyku mamy szanse powiększać swe wygrane za każdym razem.

Graj za darmo Lord of the Ocean

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Lord of the OceanZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe