Wild Spirit maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Wild Spirit

  • PlayTech

Automat Wild Spirit to nasza dzisiejsza propozycja. Klasyczna gra studia deweloperskiego Playtech zaoferuje wam przeniesienie do czasów Indian i całej kultury związanej z Północną Ameryką. Rdzenni mieszkańcy tego kontynentu zapewnią wiele atrakcji, które przeniesiono do sieci. Grafika bardzo mocno nawiązuje do barw, które kojarzyć można chociażby z amerykańskich filmów. Cała plansza oferuje nam 5-bębnowy mechanizm z 3 rzędami, co jest standardowym rozwiązaniem, po które zawsze chętnie sięgamy. Cały system zapewni 20 zwycięskich rozwiązań, na które zapolujemy. Całość wymaga niskich nakładów finansowych, bowiem minimalna stawka na linię to jedynie 0,01 żetonu. Przy tym wszystkim cieszyć może potężny jackpot, wynoszący w tym przypadku aż 5 000 żetonów. Stawka zwrotu [RTP – przyp.red] to zaledwie 92%, co może nam pokazywać, że wygrywa się rzadko, ale jeśli już się to stanie, wygrane są naprawdę pokaźne. Zapraszamy was do dalszej części, gdzie gramy w Wild Spirit i sprawdzamy wszystkie jego opcje.

Po obu stronach planszy znajdziecie cyfry, po najechaniu na które poznacie układ, który reprezentują. Na dole planszy widoczne są wszystkie kluczowe dla was menu. Jest dział informacji, ale też automatycznej gry, wyboru granych linii, wartości żetonu, zakład maksymalny, spinowanie i oczywiście słynna opcja Gamble, czyli hazardu. Znaki zaoferowane w tym rozdaniu to karcianki, ale też bębny, orzeł oraz trzy rozwiązania bonusowe. Pierwszy z nich to Wild, który daje aż 5 000 żetonów, ale też zamienia wszystkie inne grafiki z całej planszy, powiększając szanse gracza na wygraną. Jest też Scatter w formie pięknej Indianki. Uruchamia on fazę darmowych spinów, która może być w niej odnawialna. Na koniec pozostaje nam włącznik bonusowy, który także gwarantuje nawet do 27 free spins oraz odpowiednie mnożniki.

Faza Gamble może podwajać wygrane, ale nie jest konieczna do rozegrania. W Wild Spirit możecie sami zdecydować, czy ryzykujecie, czy nie. Cały ten system poznacie przy użyciu darmowych spinów, wystarczy przejść do gierki i je sprawdzić.

Graj za darmo Wild Spirit

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Wild Spirit maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe