1429 Uncharted Seas jednoręki bandyta online
Graj teraz

1429 Uncharted Seas

  • Thunderkick

Automat 1429 Uncharted Seas to dzieło studia Thunderkick. Deweloper ponownie dostarczył nam hit, który prezentuje doskonałe animacje i zabiera nas w świat morskich przygód i wielkich potworów rodem z najpopularniejszych legend. Jeśli lubicie odskocznie od codzienności i przypominają się wam bajki i historie z dzieciństwa, zdecydowanie powinniście się zainteresować wideo slotem. Udostępnia on wiele możliwości, których wcześniej mogliście nie znać. Zapraszamy do krótkiej lektury w której wyjaśniamy dlaczego jest to tytuł godny uwagi i zainwestowania pieniędzy.

Wideo slot od Thunderkick ma bardzo nietypowy układ graficzny w formie mapy, aczkolwiek dodatkowo uzupełniony przez animacje. Głównym jego bohaterem są marynarze przeczesujący oceany w poszukiwaniu nowych lądów i skarbów. Plansza udostępnia rozwiązanie w stylu 5 bębnów i 3 rzędów. W tym przypadku zapolujecie na układy zwycięskie, których jest 25, z czego RTP jak przystało na Thunderkick nie jest podane do opinii publicznej. To standardowe rozwiązanie dla tego studia, gwarantujące jednocześnie częste wygrane, bez względu na wybierane stawki. Na dole mapy dodatkowo znajdziecie stan konta, a także wartość zakładu, możliwość wyboru gry maksymalnej i przycisk rozpoczęcia gry.

W grze dostępne są znaki bazowe w liczbie trzy i w formie niebieskiego kółka. Dodatkowo pięć symboli graficznych nawiązuje do magicznych potworów zamieszkujących oceany. Najważniejsze znaki to rzecz jasna Wild, skrywany za znakiem potwora wyciągającego okręt oraz Scatter w postaci kompasu. Pierwszy automatycznie uruchamia fazę respin znaków nie pasujących do zestawienia, dzięki czemu gracz otrzymuje możliwość wygrania większych pieniędzy. Scattery z kolei włączą fazę darmowych spinów, na podstawie których zakręcicie kompletnie bez ponoszenia kosztów, za stawkę ostatniego płatnego spina. W tej fazie dostępna jest też Alicja. Jej pojawienie nie jest związane z konkretnymi układami i gwarantuje sukces za każdym razem.

Wszyscy zainteresowani mogą pograć w 1429 Uncharted Seas za darmo. Wszystko za sprawą zaimplementowanej wirtualnej waluty. Pozwala ona bez rejestracji poznać cały system tego tytułu, bez limitu czasowego.

Graj za darmo 1429 Uncharted Seas

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

1429 Uncharted Seas jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe