Automat do gry Elementals za darmo
Graj teraz

Elementals

  • Microgaming

Jeśli kiedykolwiek myśleliście, że sloty tradycyjne wyszły już z mody, zastanówcie się raz jeszcze. Tacy deweloperzy jak Microgaming wciąż zasypują nas nowymi pozycjami, które warto uruchomić. Podobnie będzie ze slotem Elementals. To tytuł, który trafił na rynek w 2010 roku. Od tamtej chwili cieszy się sporym zainteresowaniem graczy z całej Europy i nie tylko. Bazuje na klasycznym wystroju i barwach, które uzupełniają symbole powietrza, ziemi, wody i ognia. Gracze otrzymują tu jednocześnie szansę na wygranie jackpota w wysokości 5 000 monet. Gra toczy się na pięciu bębnach, które udostępniają 20 potencjalnych zwycięskich układów. Minimalna stawka przy pojedynczym spinie to zaledwie 0,01, zatem tytuł skierowany będzie również do osób, które grają czysto rekreacyjnie na najniższe stawki. Dodatkowo, należy pamiętać, że Microgaming pozwala na grę bez rejestracji i składania depozytów. Odpowiada za to tzw. wirtualna waluta.

Przy rozwiązaniu 5x3, które jest najbardziej powszechne w grach klasycznych, spotkacie jeszcze wisienki, limonki czy arbuza i pomarańcze. Całość prezentuje się prosto, aczkolwiek ikony żywiołów wprowadzają dużo ożywienia i odróżniają Elements od zwykłych owocówek, których na rynku jest już niezwykle dużo. Najważniejszymi dodatkami będą tu rzecz jasna symbole wild oraz scatter. Pierwsze z nich zamieniają inne znaki z planszy, by dać ci szansę na wygraną lub powiększyć już zwycięskie układy. Mają one zresztą ekstra wartość przy stole, co samo w sobie zapewnia wygraną dla użytkownika. Nie mówiąc już o tym, że taki sposób gry podwaja zwycięstwo, oddając coraz to więcej pieniędzy. Jedyna uwaga: te symbole nie mogą zastępować scatterów, które również są formą bonusową. Dzięki temu wszystkiemu wygrane rzędu 15, 100, 1000 czy nawet 5000 żetonów nie są tak odległe, jakby mogło się to wydawać.

Bardzo ważną adnotacją dla pasjonatów będzie możliwość wywalczenia free spinów. Ta faza pobudza do dłuższej zabawy i daje sposobność gry za darmo. Wszystko to pozwala nam stwierdzić, że Elementals jest czymś, co trzeba odwiedzić.

Graj za darmo Elementals

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Elementals za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe