Automat hazardowy Chibeasties za darmo online
Graj teraz

Chibeasties

  • Yggdrasil

Chibeasties Slot to niezwykle ciekawy video slot, za którego sukcesem stoi firma Yggdrasil Gaming. Jak przystało na video slot marki Yggdrasil Gaming mamy tutaj do czynienia z obrazem w jakości HD, gdzie dominują bardzo miłe dla oka symbole, animacje. Widać, iż mamy do czynienia z automatem online wysokiej klasy. Spotykamy tutaj tytułowe potworki ChiBeasties, które zamieszkują las pełen magii i tajemnic.

ChiBeasties to automat online, który zbudowany jest z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Umieszczonych zostało w nim 20 linii wygrywających. Istotne jest to, że przy każdym obrocie bębnami ustawiona będzie ich maksymalna ilość, której nie możemy zmienić. W związku z tym minimalny zakład w grze wynosi 0.20, natomiast maksymalna stawka wynosi 40 euro. Taki układ sprawia, że możemy decydować się na grę bezpieczną za małe stawki, jak i z większym ryzykiem przy szansie na duże wygrane.

W grze zetkniemy się z różnego rodzaju symbolami. Do najmniej wartościowych należą 4 symbole roślin. Na znacznie więcej liczyć możemy dzięki 4 symbolom tytułowych potworków ChiBeasties, gdzie możemy wygrać do 750 euro. W grze oczywiście spotkamy dwa standardowe symbole specjalne, czyli wild i scatter. Wild zastępuje wszystkie symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Ten drugi jako Free Spin jest w stanie zagwarantować nam darmowe spiny. Jeśli wylosujemy 3 takie same symbole, to możemy liczyć na 10 darmowych spinów. przy 4 otrzymamy 20 darmowych spinów a maksymalnie 5 daje nam aż 40 darmowych spinów. Podczas gry za darmowe spiny możemy skorzystać z okazji na expanding symbols, czyli przy kolejnym obrocie, obrotach wybrany symbol pozostanie zamrożony na 1 lub 2 bębnach.

Chibeasties to bez dwóch zdań bardzo interesująca gra hazardowa. Wielu osobom z pewnością przypadnie do gustu wysokiej jakości grafika, jak i szanse na całkiem spore wygrane. Już teraz mamy okazję za darmo wypróbować grę Chibeasties, jak i spróbować swych sił na tym automacie w wybranych kasynach online.

Graj za darmo Chibeasties

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Chibeasties za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe