Automat hazardowy Crystal Land za darmo online
Graj teraz

Crystal Land

  • Playson

Slot Crystal Land to gra hazardowa stworzona przez firmę Playson. Tematycznie ten video slot nawiązuje do różnej barwy kryształów, pojawiających się absolutnie na całej planszy. Dlatego też zetkniemy się tu z charakterystyczną symboliką dla tego tematu: diamenty, szafiry... Pod względem graficznym tytuł ten prezentuje się przyzwoicie, jednak liczą się tu przede wszystkim wygrane.

Crystal Land to mocno niestandardowy automat online, który składa się z 7 bębnów oraz 7 rzędów. Producent nie zdecydował się na wprowadzenie linii wygrywających, co jest całkiem dobrym pomysłem, wygrywa się tu w sposób niezwykły. Ma to także spory wpływ na wysokość wygranych. Minimalny zakład w grze wynosi 1 monetę, kiedy najwyższa stawka wynosi 250. Daje nam to całkiem spore szanse na ustalenie strategii, grę z mniejszym lub większym ryzykiem o określonej stawce za obrót.

Slot ten posiada w systemie kilka mniej lub bardziej cennych symboli. Producent zdecydował się na ciekawe rozwiązanie, albowiem mamy tutaj po części do czynienia z rozwiązaniem, które wykorzystuje mnóstwo bębnów, część zamrażając i oddając graczom kryształy, które można niejako powiązać z grą tetrisa. Obok nich dostępne są także symbole specjalne: złota moneta z dużą literą W to symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem bonus. Warto także wiedzieć, że podwaja nasze wygrane w układach wygrywających. Jest też odpowiednik na czerwonej planszy a także symbol bonusowy z kokardą.

Crystal Land to automat online, który zagwarantuje nam całkiem wysokie wygrane. Możemy liczyć w nim na grę bonusową oraz ciekawe nagrody, które powiększą nasze konto. Warto wobec tego już teraz go przetestować w wybranym kasynie online. Pamiętajcie, że tytuł ten można testować poprzez wirtualną walutę. Biorąc pod uwagę, że jest on skierowany do osób poszukujących znacznie innych doznań niż przy klasycznych wideo slotach, to powinniście spróbować swoich sił w takim zestawieniu już teraz. To mocno odmieniona gra, którą poznacie poprzez fikcyjną gotówkę. Powodzenia!

Graj za darmo Crystal Land

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Crystal Land za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe