Love Bugs jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Love Bugs

  • Microgaming

Love Bugs Slot to ciekawa propozycja gry hazardowej ze strony firmy Microgaming. Jest to video slot osadzony w tematyce miłości. Mamy tu jednak do czynienia z nieco inną miłością, albowiem dotyczy ona robaków, niczym z kreskówki Disneya. Zetkniemy się w związku z tym z symboliką miłości: serca, listy, perfumy, podarunki. Gra pod względem graficznym prezentuje się całkiem dobrze, co zapewne będzie miało dla wielu osób wpływ na komfort rozgrywki.

Love Bugs to klasyczny jednoręki bandyta, który tutaj składa się z 5 bębnów oraz 3 linii. Zdecydowano się na umieszczenie na nim 20 linii wygrywających, co daje nam całkiem szerokie pole do manewru pod względem obstawiania wysokości zakładów. Minimalna stawka w grze wynosi 0.01, natomiast maksymalna to 100.00. Taki układ sprawia, że możemy decydować się na mniej lub bardziej ryzykowną grę z określonym budżetem czy strategią.

W grze Love Bugs spotkamy się z kilkoma odmiennymi symbolami. Do standardowych znaków na bębnach zaliczyć możemy: listy miłosne, bukiet kwiatów, pudełko czekoladek, szampan, naszyjnik, skrzypce, perfumy, pierścień z diamentem oraz miłość w Wenecji. Niektóre z nich liczone są naprzemiennie, a najbardziej wartościowe jest serce przedstawiające Wenecję, które jest w stanie przynieść nam do 5000 monet.

To jednak nie koniec, albowiem w grze Love Bugs znajdują się także symbole specjalne. Tytułowa Lady Bug oraz Love Bug są symbolami Wild, które mogą zastępować wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Ten z kolei jako serce przebite strzałą zwiększa przelicznik za wygraną. W systemie znajduje się również gra bonusowa. Jeśli Lady Bug i Love Bug pojawią się jednoczesne na 1 i 5 bębnie, aktywowana jest gra bonusowa. Można w niej wygrać: podwojenie nagród bądź też 10 darmowych spinów.

Nie da się ukryć, że video slot Love Bugs to prosta maszyna wrzutowa, która jest w stanie przynieść nam mniejsze lub większe wygrane. Ceniona jest tu w szczególności atrakcyjna gra bonusowa.

Graj za darmo Love Bugs

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Love Bugs jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe