Blackjack high maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Blackjack high

  • Playson

Blackjack high to odmiana tej słynnej gry stołowej, która zakłada wykorzystanie wysokich stawek. Nie pogracie tutaj za kilka euro, przez co tytuł skierowany będzie wyłącznie do osób, które chcą i są w stanie ryzykować, by wygrywać znacznie pokaźniejsze wartości. Ta produkcja od studia Playson będzie zatem rozwiązaniem generującym ogromne pokłady adrenaliny. Dlatego właśnie zapraszamy do naszej krótkiej recenzji w której opisujemy wszelkie wykorzystane pomysły. Czy warto zagrać? Odpowiadamy i zachęcamy do rywalizacji!

Zaczniemy od tego, że ta gra stołowa opracowana została tak, by prezentować się jak tytuł wyciągnięty dosłownie z lokalu stacjonarnego. Grafika tu użyta stoi zatem na najwyższym poziomi. Zielony, charakterystyczny stół ma też brązowe wykończenie, miejsca na drinka, żetony czy też popielniczkę. W górnej części znajdziecie składzik krupiera, wszystkie karty, a także niewielką notkę z danymi o minimalnej i maksymalnej stawce tu wykorzystanej. Blackjack high wykorzystuje system od 50 do 500 euro, co jak już wspomnieliśmy we wstępie, kieruje nas w stronę graczy tzw. highroller, czyli wysokich stawek.

Na dole znajdziecie wybór żetonów, a także anulowanie zakładu, grę automatyczną i przycisk rozdania, który dodatkowo jest rozwijany w zależności od pojawiających się na stole kart. Przypominamy, że celem gry jest wygranie z krupierem poprzez wywalczenie lepszego układu, bliższego 21 oczkom w grze. Blackjack oznacza właśnie taką liczbę, co automatycznie czyni was zwycięzcami.

Sama rozgrywka jest prosta i niewymagająca. Jedyne co należy zrobić, to wybrać stawkę i pociągnąć kartę. Sami zdecydujecie czy zostaniecie z dwiema sztukami, czy jednak chcecie ich pociągnąć więcej. Oczywiście istnieje tu ryzyko, że „przeskoczycie” maksymalne zestawienie. Bądźcie zatem ostrożni. Przy stol grać może – poza krupierem – maksymalnie pięć osób. Co ciekawe, całość przetestujecie też za darmo, za co odpowiada wirtualna waluta, wygenerowana przez Playson. Na jej podstawie poznacie mechanikę i wszelkie rozwiązania, co potem przełoży się na pewniejszą i szybką grę w głównym rozdaniu. Gorąco wam polecamy.

Graj za darmo Blackjack high

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Blackjack high maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe