Maszyna wrzutowa Cashville za darmo
Graj teraz

Cashville

  • Microgaming

Cashville Slot to bez dwóch zdań video slot, który można zaliczyć do klasyki gatunku. Firma Microgaming stworzyła go w 2005 roku i od tego czasu do dziś cieszy się całkiem sporym powodzeniem wśród graczy na całym świecie. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z grą opartą na motywach bogactwa. Znajdziemy przez to symbolikę związaną ze światem milionerów, jak i również i my sami możemy się całkiem dobrze na tym wzbogacić.

Cashville to standardowy automat online, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Microgaming zdecydowało się umieścić na nim 20 linii wygrywających, co obecnie jest standardem w branży. Maksymalna stawka w grze wynosi aż 200 monet, dzięki czemu mamy szerokie pole manewru pod względem wysokości stawek czy obranej przez siebie strategii.

W przypadku Cashville producent całkowicie zrezygnował z symboli karcianych, które najczęściej pojawiają się w takich automatach. Spotkamy za to symbolikę związaną z bogactwem. są to między innymi: pieniądze z naszyjnikiem z pereł, gotówka, klejnot, cygaro, postać blondynki, mężczyzny w zielonym garniturze, starzej kobiety jak i milionera z cygarem. W przypadku wszystkich postaci możemy maksymalnie wygrać aż 10 tysięcy monet!

W grze zastosowano również symbol wild oraz scatter. W przeciwieństwie do wielu innych gier, tutaj wild zastępuje tylko 4 symbole z pieniędzmi, czyli najmniej wartościowe w grze. Scatter z kolei jest w stanie zwiększyć naszą końcową wygraną.

W systemie umieszczony został także specjalny Cashville Bonus. Jeśli wylosujemy co najmniej 3 symbole Bonus, to przechodzimy do dodatkowej gry. Wybieramy w niej 1 z 4 milionerów, a następnie jeden z kilku sejfów. W taki oto sposób można wygrać całkiem spore pieniądze.

Przy każdej z wygranych możemy skorzystać również z opcji gamble. Wybieramy w niej jeden z dwóch symboli/kolorów. Jeśli trafimy, to automatycznie podwajamy wygraną. W przeciwnym razie przegrywamy pieniądze z tego jednego obrotu. Cashville to z pewnością gra, która może nam przynieść całkiem wysokie wygrane.

Graj za darmo Cashville

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa Cashville za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe