Automat hazardowy Lucky Zodiac za darmo online
Graj teraz

Lucky Zodiac

  • Microgaming

Wierzycie w przepowiednie? Karmę? Co powiecie o tarocie? Można wiele mówić o tym temacie, aczkolwiek lepiej skupić się po prostu na udanej rozrywce. A taką ma zapewnić automat Lucky Zodiac, wyprodukowane przez Microgaming. To wideo slot, który nawiązuje właśnie do wróżb różnego kalibru. Specjalne dla was recenzujemy grę, sprawdzamy czy warto jej poświęcić uwagę i rzecz jasna – środki finansowe. Skoro przy nich jesteśmy, to od razu zaznaczymy, że istnieje sposobność do zabawy za darmo. Odpowiada za to specjalnie opracowany system demo credits. To wirtualna waluta, która pozwala sprawdzić mechanizm każdej gry od Microgaming, choć nie tylko od tego studia deweloperskiego. Nie trzeba przy tym wypełniać formularzy rejestracyjnych, brak też konieczności składania depozytu, nawet najniższego. To ciekawa zajawka, my jednakże skoncentrujemy się teraz na samej gierce, zapraszamy zatem do recenzji, miłej lektury!

Lucky Zodiac to slot składający się z układu 5x3, czyli tego najbardziej obecnie klasycznego. Ma dwadzieścia (20) płatnych układów na które będziecie polować. Plansza składa się z chińskiego materiału, stosowanego w budynkach. Na dole planszy widnieje ilość kredytów, wartość zakładu, potencjalna wygrana, automatyczna gra i spinowanie. Nie braknie klasycznych znaków jak 10, J, Q, K czy As. Do tego dochodzą kwiaty, urna, wachlarz czy lampion, który ma też pokaźny mnożnik, właściwie, najwyższy w całej grze. Lucky Zodiac oznacza tu symbol Wild z ogromnym przelicznikiem, do tego Scatter gwarantujący 12 darmowych spinów i mnożnik 7x. Jako uzupełnienie znajdziecie małego… kurczaczka, który także namiesza z premiami pieniężnymi.

Maksymalnie wygracie tutaj do 560 000 żetonów. To prawdziwy ogrom, na który wpływ może mieć opcja hazardu, czyli obstawiania koloru karty, która zostanie wylosowana następnym razem. Dzięki temu (50% szans) możecie podwoić wygrane i sięgnąć po jeszcze więcej. Z opcji „gamble” nie korzysta już wielu deweloperów, jest to tym bardziej świetne uzupełnienie udanej już i tak rozgrywki. Gorąco wam polecamy.

Graj za darmo Lucky Zodiac

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Lucky Zodiac za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe