Automat hazardowy Roulette with Track low online
Graj teraz

Roulette with Track low

  • Playson

Roulette with track low to stół do gry w ruletkę, który dostosowano do potrzeb osób grających za stosunkowo niskie stawki. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie nawet wówczas, gdy duże inwestycje nie są waszą mocną stroną. Wystarczy napomknąć, że minimalna wartość zakładu w tym przypadku to zaledwie 0,10 euro, maksymalną z kolei ustalono na poziomie 50 euro. Sami wybieracie każde zagranie. Zanim jednak przejdziemy do mechanizmu, przedstawimy wam podstawy, które powiązane są z tym tytułem. Studio deweloperskie Playson dołożyło bowiem wszelkich starań, aby całość prezentowała się ciekawie i wciągająco.

Mówimy tu o klasycznej grze stołowej. Nazwa track low pochodzi właśnie od granych stawek. Jest to odpowiednik do konkurencyjnej propozycji tego samego studia. Ruletka pokazuje nam doskonały układ graficzny, który niejako wciągnie was do kasyna stacjonarnego. Po lewej stronie dostępne jest koło rozruchu, na dole widać sofy dla graczy, wasze żetony. Stół zachowano oczywiście w odcieniach zieleni, ale wszelka oprawa to już barwy brązu, cenionego w kasynach tego typu. W górnej prawej części dostępne są też wgląd w gorące liczby i potencjalne wygrane z nimi związane, ale również historia gry, która pokazuje dokładnie jakie cyfry wypadały wcześniej. Na dole z kolei znajdziecie odnośnik do płatności, zasad, stan konta, przyciski anulacja, podwojenia stawek czy też rozruchu. Bezpośrednio przy pufach dostępne są także wasze żetony.

Sam stół podzielono na standardowe zestawienie od 0 do 36, a także opcje dodatkowe, które może wybrać gracz w czasie swojej rozgrywki. Oczywiście podstawowa opcja nakierowana jest na czerwone i czarne pola. Jeśli chcecie analizować zabawę i typować zgodnie z historią gry, możecie tego dokonać na podstawie zestawienia, które wspomnieliśmy wyżej.

Całość gry możliwa jest do testowania na podstawie wirtualnej waluty. Jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Nie musicie przy tym zakładać konta. Na tej podstawie łatwo wam będzie poznać system i mechanikę, co później przełożycie na rozgrywkę właściwą.

Graj za darmo Roulette with Track low

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Roulette with Track low onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe