Darmowy jednoręki bandyta Roulette with Track
Graj teraz

Roulette with Track

  • Playson

European Roulette with track to świetna propozycja ruletki od Playson. Studio deweloperskie przyzwyczaiło nas już do pomysłów i gier stołowych, które potrafią zaskakiwać i oferują doskonały wręcz poziom rozrywki. W tym przypadku mówimy o klasycznym rozwiązaniu, które bezpośrednio nawiązuje do prawdziwego, stacjonarnego kasyna. Nie obędzie się zatem bez doskonałej grafiki i animacji. Zapraszamy was do krótkiej recenzji, w której sprawdzamy czy warto grać i dlaczego.

Sama grafika pokazuje nam charakterystyczny, zielony stół, a także liczne brązowe elementy dodatkowe, od pufy, przez wykończenia. W górnej lewej części dostępny jest także kręcący się stół z numerami od 0 do 36, co zresztą wyróżnia wersję europejską. Celem gracza w tym przypadku będzie wylosowanie postawionej przez siebie liczby lub kilka innych rozwiązań, dla przykładu pole czerwone lub czarne, liczby od 1 do 18 czy 19 do 36. Nie brakuje też paru dodatkowych rozwiązań. Wszystkie z nich znajdziecie bezpośrednio na stole w centralnej części. Po najechaniu nań myszką pole się podświetli i pozwoli postawić wasz zakład. Roulette with Track pozwala na śledzenie wyników, dlatego w górnej części dostępna jest historia gdzie sprawdzicie jak gra układała się do tej pory. Są też gorące liczby oraz plakietka z wartością zakładów od 1 do 500 euro. W praktyce oznacza to tyle, że zagrać może absolutnie każdy, ponieważ stawki od 1 euro zadowolą początkujących, a te z górnej półki również i wymagających, tzw. highrollerów.

W dolnej części znajdziecie żetony wyboru stawek, ale też odnośnik do płatności, zasad, stanu konta oraz przycisków anulacji, gry, zakładu maksymalnego czy rozrywki automatycznej. Opcji jest sporo, jednakże rozgrywka przy doskonałej animacji jest szybka, dzięki czemu w krótkim czasie można zyskać naprawdę sporo.

Ta propozycja dostępna jest również oczywiście przy wykorzystaniu fikcyjnej gotówki. Playson, odpowiedzialne za grę, wprowadziło taki system, dzięki czemu przetestujecie mechanizm, sprawdzicie grafikę, dźwięki. Nie ma tu ograniczeń ilościowych ani nie trzeba się rejestrować.

Graj za darmo Roulette with Track

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta Roulette with TrackZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe