Gra hazardowa Roulette Pro bez depozytu
Graj teraz

Roulette Pro

  • NetEnt

NetEnt to jeden z najsłynniejszych operatorów w świecie rozrywki on-line. To twórca doskonałych wideo slotów, które przebojem podbiły świat internetowy. Mało kto jednak wie, że równie dobrze spisują się w zakresie gier stołowych. Jedną z takich pozycji, która idealnie pokazuje to, co chcemy wam teraz przekazać, jest automat Roulette Pro. To odmiana ruletki, czyli gry stołowej. Bez wątpienia kojarzycie tytuł, czy to z filmów czy też z lokali stacjonarnych. Obecnie niemalże lustrzany efekt można znaleźć również w sieci, dlatego też postanowiliśmy przygotować dla was krótką recenzję gierki. Sprawdzamy jak się prezentuje i co może zaoferować graczom z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, warto!

Roulette Pro ze studia NetEnt to po prostu doskonała ruletka. Temat graficzny powinien tu bezspornie zostać rozstrzygnięty na korzyść dewelopera. Całość prezentuje się pięknie, stół niemalże idealnie odwzorowano w grafice 3D, co dodatkowo podkreślone jest przez idealny system gry, już bezpośrednio w kole. Jak wiecie, gramy tam poprzez stawianie na konkretne numery od 0 do 36. Do tego dochodzą różne alternatywy i wariacje samej rozgrywki. Można wybierać serie czy zakres numerów bądź po prostu ich kolor. To jeden z najpopularniejszych zresztą typów: czarne lub czerwone. Z ich pomocą wygrywacie coraz to większe stawki.

Zainteresowane osoby mogą poznać system całkowicie za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta, która sprawia, że bez rejestracji czy składania depozytów przechodzicie do serca gry stołowej. Poznacie wszystkie sekrety, opcję szybkiego spina, czyszczenia zakładu czy wybierzecie numery, które cieszą się szczególnym powodzeniem lub jego… brakiem. Jak zatem widzicie, opcji jest sporo.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Roulette Pro

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Roulette Pro bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe