Automat hazardowy Skull Duggery za darmo online
Graj teraz

Skull Duggery

  • Microgaming

Automat Skull Duggery jest bardzo interesującą i zaskakującą grą wideo. Twórcy z Microgaming bardzo mocno chcieli stworzyć coś nietypowego, dlatego też motyw przewodni jest tu niejako dwojaki. Poza czaszkami i trumnami znajdziecie tam bowiem… owoce różnej maści. Takie połączenie może się wydać dziwne, jednakże na dłuższą metę odkryjecie w tym wiele uroku. My w każdym razie śpieszymy z recenzją, gdzie sprawdzamy wszelkie atrybuty powiązane z grą.

Slot oferuje 5 bębnów i 3 rzędy, co jest najbardziej sprawdzonym i jednocześnie pożądanym rozwiązaniem. Polować będziecie na dziewięć (9) zwycięskich linii, gdzie stawka minimalna jest dostępna dla każdego. Bez względu na to czy dopiero zaczynacie czy jesteście doświadczonymi graczami, bez trudu dopasujecie system do swoich wymagań. Procent zwrotu inwestycji (czyli RTP) oszacowano na 95,81%, a jackpot bazowy to 750 żetonów. Jak go zwiększyć i co czeka w dalszej grze?

Plansza jest połączeniem jednorękiego bandyty z rozwiązaniami nowymi. Po obu stronach widnieją cyfry z pokazanymi ścieżkami sukcesu, na dole z kolei jest stan konta, przyciski eksperta i pomocy. Wybierzecie ilość granych linii, wartość zakładu, maksymalny zakład i oczywiście uruchomicie grę. Wśród symboli bazowych znajduje się kokos, banan, pomarańcz, winogrona, ale też kufel, mapa skarbów czy szalony pirat z papugą. Najważniejsze wydają się opcje z logotypem gry, który zapewni 12 tysięcy żetonów czy też szalone Scatter Skulls. Ta opcja mnoży wygrane w zależności od granych stawek, co bardzo mocno urozmaica całą zabawę. Mumia z trumną to także dodatkowy bonus, który pozwoli sięgnąć po ekstra gotówkę nawet do 3 000 żetonów.

Ponieważ gra skrywa wiele tajemnic, na początku może wydawać się zaskakująca. Wygląd zbliżony jest wszak do klasyków, jednakże opcje bardzo mocno naciskają na rozwój technologiczny. Jeśli temat was interesuje, radzimy go poznać bliżej za pomocą wirtualnej waluty. Jest ona nieograniczona a skorzystać może absolutnie każdy. Wystarczy wejść do gry i spróbować swoich sił, bez rejestracji.

Graj za darmo Skull Duggery

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Skull Duggery za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe