Big 5 maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Big 5

  • Microgaming

Automat Big 5 jest idealnym przykładem gier klasycznych. To wspaniałe nawiązanie do jednorękiego bandyty, którego możecie znać jeszcze z ubiegłego wieku. W takich pozycjach specjalizuje się studio deweloperskie Microgaming. To właśnie oni odpowiadają za wdrożenie tej pozycji na rynek. Z tej też okazji zdecydowaliśmy się sprawdzić pozycję dla was i przekonać się, czy rzeczywiście warto w nią grać i jeśli tak, to dlaczego? Miłej lektury!

Jeśli chodzi o Big 5, to nawiązując do klasyków zagracie tam przy układzie 3 kolumn i 3 rzędów. Minimalna stawka nie jest szczególni wysoka, na co wpływ ma fakt, że gracie tylko o jeną zwycięską linię. Przy tym wszystkim bardzo pozytywnie zaskakuje jackpot. Wynosi on 2 400 żetonów, co biorąc pod uwagę klasyczny styl rozwiązania jest ciekawą i sensowną opcją do wykorzystania. Nie pokuszono się tu wszak o żadne gry dodatkowe, nawet o system Wild, co doskonale pokazuje nam proste przesłanie: gra ma być błyskawiczna i prosta do granic możliwości. Właśnie tego spodziewamy się od klasyków.

Plansza jest oczywiście prosta, nawiązuje bezpośrednio do safari. Znajdziecie na niej informacje o grze a także wszelkie przyciski do rozgrywki: bank, eksperta, opcje, wybór stawek, wartości maksymalnej i rozpoczęcie gry przez naciśnięcie „Spin”. Znaki dostępne w Big 5 to wiśnie (w różnych edycjach), ale też bary oraz lew. Jest on tu zresztą najlepiej opłacany i jeśli wstrzelicie się w trzy takie symbole, wygracie największą kumulację. Pamiętajcie, że końcowy wynik uzależniony jest niejako od rozgrywanej stawki, sami zatem zadecydujecie za ile i o ile maksymalnie zagracie. Gorąco polecamy, nie tylko fanom klasyków.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Big 5

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Big 5 maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe