Darmowa gra wrzutowa At The Movies
Graj teraz

At The Movies

  • Betsoft

Jednoręki bandyta At The Movies to gra hazardowa stworzona dla wszystkich miłośników kina. Jest to dzieło, którego twórcą jest firma Betsoft Gaming. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym amerykańskim kinie, u którego wejścia umieszczono bębny maszyny. Pod względem stylu, grafiki prezentuje się całkiem przyjemnie. W miejscach wyboru opcji jak spin, select lines umieszczono typowe symbole związane z kinem: kubek z colą, popcorn, klaps filmowy czy szpulę z filmem. Całość robi bardzo dobre wrażenie.

At The Movies jest typowym automatem online o układzie 5 na 3. W jego przypadku Betsoft Gaming zdecydowało się na umieszczenie 25 linii wygrywających. Mamy w tym wypadku możliwość wyboru ilości linii przed obrotem bębnami, dzięki czemu możemy mieć wpływ na wysokość stawki czy szans na wygraną. Wszystkie linie są odczytywane z lewej do prawej strony. W At The Movies mamy do wyboru między 25 a 125 monetami, a także między wartością monety 0,02 - 0,50, co również ma wpływ na końcowy zakład.

W At The Movies zdecydowano się na umieszczenie kilku standardowych oraz specjalnych symboli. Do tych pierwszych zaliczymy: serce, statek z filmu science fiction, szczęki z horroru, stworka z animacji, kasę biletową, magazyn o tematyce filmowej. kubek z popcornem oraz nagrodę filmową. Ta ostatnia przynosi nam do 5 tysięcy monet. Symbolami specjalnymi są wild i scatter. ten pierwszy występuje pod postacią dwóch masek. Zastępuje na bębnach wszystkie standardowe symbole i podwaja nasze wygrane. Scatter z kolei jako projektor filmowy przynosi nam od 8 do 20 darmowych spinów, które również premiowane są razy 2.

At The Movies to bardzo ciekawie stworzony jednoręki bandyta, który zaskakuje przede wszystkim graficznie, pod względem stylu. Twórcy wykorzystali tu większość rzeczy związanych ze współczesnym kinem. Jednocześnie w At The Movies możemy liczyć na całkiem wysokie wygrane, co ma wpływ na popularność tej maszyny wrzutowej. Warto ją przetestować już dziś w wybranym kasynie online.

Graj za darmo At The Movies

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa At The MoviesZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe