Gra hazardowa Big Bang
Graj teraz

Big Bang

  • NetEnt

Gra na automacie Big Bang to dzieło ze strony Net Entertainment, które swa tematyka nawiązuje do początków wszechświata. Motywy galaktyki, kosmosu z pewnością spodobają się miłośnikom takich klimatów. Jest to gra niezwykle prosta pod względem grafiki, a także ukłon ze strony tego dewelopera w stronę klasyki gatunku.

Big Bang od samego początku budzi właśnie kojarzenia z klasyką. Jest to gra niezwykle prosta, bez zbędnych efektów i animacji. Stanowi ona tradycyjny slot z 5 bębnami oraz trzema rzędami, na których to razem umieszczonych zostało aż 25 linii wygrywających. Mamy tutaj do wyboru 4 poziomy zakładu oraz 6 poziomów pod względem wartości monety. Wykorzystano tutaj przede wszystkim motywy kosmiczne, które przejawiają się w 5 symbolach dających wyższe wygrane. W grze istnieje także symbol Wild, który może pojawić się na każdym z 5 bębnów i zastępować inne symbole.

Gra ta przypadnie do gustu osobom, które lubią wygrywać duże sumy wraz z większym obstawianiem swych pieniędzy. Istnieje tutaj specjalny system zwiększający mnożnik wraz z naszymi wygranymi. Po naszej pierwszej wygranej uaktywniany jest specjalny miernik progresywnego mnożenia. Za każda naszą wygraną zwiększa się mnożnik zakładu. Jest on podwajany aż do wartości x32. Ma to oczywiście tylko miejsce wtedy, kiedy cały czas wygrywamy. Przy braku zwycięskiej kombinacji układ powraca do wyjściowej bazy.

Graj za darmo Big Bang

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Big BangZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe