Gra hazardowa SpellCraft za darmo
Graj teraz

SpellCraft

  • Playson

Przenieśmy się na chwilę do świata magii i tajemniczych czarów, gdzie umiejscowiono slot SpellCraft. Jest to produkcja Playson, która w bardzo atrakcyjny sposób prezentuje otoczenie czarownic i wszystkich aspektów, które znaliście do tej pory z filmów science-fiction. Taka ciekawa implementacja wiąże się nie tylko z charakterystycznym układem, ale również z ciekawymi możliwościami finansowymi. O tym jednak napiszemy w dalszej części naszego krótkiego tekstu. Zapraszamy was do lektury i życzymy udanej zabawy.

Cała produkcja mieści się na planszy w stylu klasycznym, to jest z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Jest to rozwiązanie obecnie najpowszechniejsze i sprawdzone przez setki tysięcy graczy z całego świata. W tym przypadku powiązano je z 27 zwycięskimi liniami. To na nie polują gracze w czasie rozgrywki. Minimalne i maksymalne stawki będą tu odpowiednie dla każdego rodzaju graczy, jednakże produkcja nakierowana jest przede wszystkim na stonowany rozwój, na co wpływ ma także podstawowy jackpot, który wyniesie 600 żetonów. RTP wynosi tu szalone 96,4% co jest wynikiem znacznie lepszym i wyższym niż u większości slotów.

Plansza jest bardzo mroczna, nawiązuje przede wszystkim do magii, chociaż często lekko komiksowej. Po lewej stronie umieszczono zwycięskie układ, które mogą wam pomóc w zapoznaniu się z systemem rozgrywki. Na dole z kolei dostępny jest wgląd w menu, a także wybór linii, żetonów, wartość maksymalna gry i naturalnie przycisk samego rozruchu, tj. Spin. Jeśli interesują was symbole, to dostępne są karcianki do asa włącznie, ale też laleczka voodoo, księga magii, eliksiry, kot, strach na wróble. Naturalnie najatrakcyjniejsze z poziomu gry będą znaki dodatkowe. W tym przypadku nie brakuje Scatterów. Będą one odpowiedzialne za uruchomienie fazy darmowych spinów. Otrzymacie ich 15 sztuk do wykorzystania. Dodatkowo Playson zdecydowało się wprowadzić Wild, a także grę bonusową z konkretnymi stawkami do wygrania.

Całość bez trudu przetestujecie za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta, która jest nieskończona, także czasowo.

Graj za darmo SpellCraft

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa SpellCraft za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe