Graj za darmo na maszynie hazardowej The Rift
Graj teraz

The Rift

  • Thunderkick

Slot The Rift jest doskonałym przykładem na automaty Thunderkick. To studio deweloperskie przygotowuje gry, które w całości oparte są na niezwykłych mechanizmach, wspartych przez wspaniałą grafikę i animacje. Historia, którą odkryjecie tu na planszy pokazuje nam tajemnicze przejście z innego wymiaru, które wylądowało dosłownie na środku chodnika. Nie jest wiadome co z niego wyjdzie i czego dokładnie się spodziewać. Klimat mroku i magii jest tu wszechobecny, dlatego przy użytej grafice i nowoczesnym technologiom będzie to coś dla prawdziwych łowców okazji. Specjalnie dla nich recenzujemy slota i sprawdzamy dlaczego warto w niego pograć.

Sama mapa wykorzystuje system 5-bębnowy z 3 rzędami, aczkolwiek innowacyjnym pomysłem jest tu pokazanie grafik, które nie załapały się do ostatecznego układu. Widzimy je na górze i często na dole planszy. Doskonałe animacje będą z wami przez cały czas. Wypadające symbole trafiają do nas właśnie ze wspomnianej we wstępie szczeliny, co nadaje niezwykłego uroku całej tej pozycji. W dole planszy znajdziecie dodatkowo odnośniki do menu, stan konta, wybór stawki zakładu, a także przycisk spinu automatycznego oraz po prostu rozruchu gry.

Zwycięża tu 17 dróg na które można typować. Podstawowymi symbolami są dziwne monety, których naliczymy cztery sztuki. Do tego dochodzą cztery przedmioty, w tym magiczna księga, która może zaoferować nawet 3 000 żetonów, gdy pojawi się ich pięć sztuk na planszy. Gra dodatkowo oferuje prawdziwy ogrom opcji premiowych, od systemu Wild przez symbol Bonusu. Gwarantuje on fazę respin, gdzie zgarnąć można od 1 Rift spina nawet do 20 darmowych spinów. Opisany Rift pozostanie nam na planszy, powiększając wygrane gracza. Jest też Sticky Wild a także gra bonusowa, którą aktywujecie poprzez wykręcenie logotypu gry.

Jest to szalenie fajna i wciągająca oferta, którą jak przystało na sloty Thunderkick można testować całkowicie za darmo. Oczywiście dzieje się tak przy użyciu fikcyjnej waluty. Nie wymaga ona żadnego zakładania konta czy składania depozytu.

Graj za darmo The Rift

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej The RiftZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe