Blackjack darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

Blackjack

  • Playson

Gra stołowa blackjack to być może najpopularniejsza propozycja tego typu jaką można znaleźć na rynku. Za opisywany przez nas tytuł odpowiada studio deweloperskie Playson, które słynie z pomysłów i rozwiązań tego właśnie rodzaju. Sam fakt może zatem pokazywać, że mamy do czynienia z graczem najwyższych lotów, który zapewni wile godzin udanej zabawy. Specjalnie dla was recenzujemy zamysł, sprawdzamy wszystkie jego mocne strony i sprawdzamy, czy warto zainwestować wasze pieniądze, a jeśli tak, to jakie dokładnie?

Już na początku przywita nas spokojna, rytmiczna muzyka, która wprowadza w klimat kasyn stacjonarnych. Zaraz po tym zwrócimy uwagę na zielony stół mieszczący się w centralnej części, a także brązowe wstawki i elementy dodatkowe, które uzupełniają całość. W górnej części znajdziecie zestawienie żetonów, plakietkę z zakładami minimalnymi (1 euro) oraz maksymalnym (50 euro), a także karty, które będą wydawane. Nie brakuje miejsc na papierosa, drinka czy też wasze żetony oraz czarnych foteli, co jeszcze bardziej nadaje tu stosownego klimatu.

Sama gra stołowa jest niezwykle prosta. W wydaniu Playson po prostu polujecie na układ, który złoży się z 21 oczek lub jest tej wartości najbliższy, lecz go nie przekroczy. Otrzymacie na rękę dwie karty i sami zdecydujecie czy chcecie ich więcej, czy pasujecie. Możecie tu wybrać grę automatyczną i konkretne stawki. Sam proces jest łatwy. Krupier losuje swoje karty dopiero po was, dzięki czemu zyskuje teoretyczną przewagę. Blackjack jest propozycją po którą sięgnęło już miliony ludzi z całego świata. To wydanie jest ciekawe, proste, błyskawiczne, daje też wiele satysfakcji, ponieważ wygrać można niezwykle duże kwoty.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do spróbowania swoich sił, także przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Na jej podstawie łatwo nauczycie się mechanizmu oraz wdrożycie w cały ten system, przez co później prościej jest przejść do gry za prawdziwe pieniądze. Poczujcie ten klimat kasyna i pokonajcie krupiera, a także do czterech pozostałych graczy, którzy mogą dołączyć do stołu.

Graj za darmo Blackjack

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Blackjack darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe