Gra hazardowa Lucky Leprechaun bez depozytu
Graj teraz

Lucky Leprechaun

  • Microgaming

Miło nam przedstawić slot Lucky Leprechaun. To slot utworzony przez studio deweloperskie Microgaming. Oferuje aż 20 zwycięskich układów i bezpośrednio nawiązuje do magicznej, małej istotki, która zapewnia wielkie wygrane. Tym razem nasz bohater przenosi się na zielone wzgórza, gdzie spróbuje zapewnić nam jak najwięcej gotówki.

Gra charakteryzuje się układem 5 x 3 (pięć kolumn i trzy rzędy). Po bokach znajdziecie wszystkie zwycięskie układy, natomiast w dolnej części wartość żetonu, ich ilość, także linii, maksymalny zakład a także przycisk Spin. Możecie się temu przyjrzeć bliżej za pomocą wirtualnej waluty. To ona odpowiada za wdrożenie gracza w tytuł. Nie ma przy tym żadnej konieczności zakładania konta czy tym bardziej deponowania pieniędzy.

W grze występują symbole karciane od 10 do A. Ta ostatnia warta jest ponad sto żetonów. Lepiej płatne są znaki powiązane z nazwą gry, tj. magiczna istota, fajka, skrzypce, kufel z piwem. Daniem głównym w Lucky Leprechaun są znaki Wild i Scatter. Pierwszy z nich zapewni jackpot na poziomie 1 000 żetonów. Dodatkowo podwaja wszystkie wygrane i zamienia inne znaki, które nie pasują do poszukiwanego systemu. Scattery z koleinie tylko gwarantują darmowe spiny, ale też mnożą wygrane w zależności od uzyskanego układu. Jak to działa w praktyce? Mnożnik może wynieść od 5 do 15x. Jednocześnie sami wybierzecie ile darmowych spinów otrzymujecie. Są one zależne od tego pierwszego czynnika.

W grze występuje także gierka dodatkowa, bonusowa. Za jej sprawą główny bohater wybierać będzie tajemne skarby ukryte na końcu tęczy, w których ukrywane są prawdziwe pieniądze. Dzięki temu uzyskujecie atrakcyjne urozmaicenie, które nie tylko budzi w nas smykałkę do tajemnic, ale przede wszystkim daje dużo gotówki!

Minimalna stawka na grę jest tu niska i przemówi również do osób, które nie lubią inwestować pokaźnych kwot. Wszelkie dodatki przetestujecie za darmo, przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. Zatem zanim zainwestujecie, możecie bez trudu poznać wszelkie możliwości gry.

Graj za darmo Lucky Leprechaun

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Lucky Leprechaun bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe