Graj bez rejestracji w Sin City Nights
Graj teraz

Sin City Nights

  • Betsoft

Jednoręki bandyta Sin City Nights to produkcja firmy Betsoft Gaming. Jest to video slot, który nawiązuje do świateł Las Vegas, wielkiej rozrywki. Posiada bardzo ciekawy styl, oprawę graficzną. Tuż przy bębnach wita nas skąpo ubrana tancerka. W Sin City Nights zdecydowano się przy tym na proste animacje, wykorzystanie wręcz klasycznej symboliki.

Sin City Nights należy do najbardziej popularnego dziś systemu video slotów o układzie 5 na 3. Znajdziemy w nim 25 linii wygrywających, co jest całkiem dobrą dla nas wiadomością, gdyż zyskamy więcej szans na wygrane. W Sin City Nights linie wygrywające są w pozycji stałej, co ma spory wpływ na wysokość stawek w grze. Możemy obstawiać nasze zakłady w formie 25, 50, 75, 100 lub 125 monet. Oczywiście możemy przy tym wybierać wartość monety między 0.02 a 1.00, co będzie miało ostateczny wpływ na wysokość pojedynczego zakładu.

W przypadku Sin City Nights producent zdecydował się na symbole wykorzystywane w automatach już od dziesięcioleci. Najwięcej na bębnach spotkamy symboli karcianych: A, K, Q oraz J. Są one przedstawione w nieco neonowym stylu. W systemie gry Sin City Nights obecne są również wiśnie, dzwonki i siódemki. Jeśli obstawiamy najwyższe stawki, to 5 symboli 7 jest w stanie przynieść nam aż 12,5 tysiąca monet! W grze obecny jest także wild, który pojawia się na 2, 3 i 4 bębnie. Zastępuje wszystkie standardowe symbole. Znajdziemy tu także free spins, który pojawia się na 1, 2 i 3 bębnie. Aktywuje on specjalną rundę bonusową. Ciekawym systemem w Sin City Nights jest to, iż każde wygrywające symbole eksplodują, a na ich miejsce pojawiają się nowe, dzięki czemu możemy zanotować nawet kilka wygranych przy jednym obrocie. Każda nowa grupa zwiększa mnożnik. W normalnej grze będzie to maksymalnie x5, a w free spin aż x15.

Sin City Nights to całkiem oryginalna gra, w której ceniony jest przede wszystkim system eksplodujących symboli.

Graj za darmo Sin City Nights

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Sin City NightsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe