Lost Vegas jednoręki bandyta online
Graj teraz

Lost Vegas

  • Microgaming

Automat Lost Vegas przeniesie was do postapokaliptycznego świata, gdzie rządzą zombie, a człowiek walczy o przetrwanie. Tym samym gracze zapoznają się z mrocznym światem, rodem z nowoczesnych seriali. Obecnie, przy tym wszystkim wygrać będzie jeszcze można sporo pieniędzy. Czy zdecydujecie się na taką zabawę? Mamy taką nadzieję. Propozycja opiera się na 5 bębnach i 3 rzędach, które zagwarantują 243 zwycięskie linie. To właśnie na nie będziecie polować w czasie trwania zabawy. Minimalne stawki gry nie należą do szczególnie wysokich, a podstawowy jackpot szacowany jest na poziome kilkudziesięciu żetonów. Poziom RTP nie jest znany, zatem należy odkrywać go samemu, w domowym zaciszu lub na urządzeniach mobilnych.

Ta gra prezentuje bardzo przejrzysty układ planszy, dlatego już jedno rzucenie okiem sprawi, że poznacie większość panujących tam zasad i mechanizmy. Po lewej stronie widnieje rozpiska granych linii, na dole z kolei wasz stan konta, przycisk automatycznej gry, rozruchu czy też wybór granej stawki. Znakami kluczowymi są tu oczywiście potrawy, aczkolwiek nie braknie symboli karcianych do asa włącznie. Trzeba mieć przy tym na uwadze, że będą one najmniej płatne. Dodatkowo sięgnąć można po wszelkie propozycje związane z zombie. Symbol radioaktywnej beczki oznacza tu Scattery, a te mogą włączyć free spiny. Sami wybierzecie który bonus was interesuje.

Symbol Wild pozwala tu na mnożenie wygranych, dodatkowo zresztą wymienia wszelkie inne symbole z planszy, by każdy gracz otrzymał dodatkową szansę na lepszy rezultat. Lost Vegas jest czymś, co warto sprawdzić. Dlatego też gorąco polecamy wykorzystać demo credits, które przysługują każdemu graczowi. To fikcyjna waluta, która przeznaczona jest właśnie do testów i sprawdzania mechanizmów. Nie musicie przy tym zakładać żadnego konta.

Świat pogrążony w walce z zombie to temat wielu filmów i seriali, dlatego Lost Vegas będzie czymś, co bez wątpienia się wam spodoba. Gra doskonale przyjęła się na całym świecie, stąd też bez żadnych wątpliwości i obaw polecamy.

Graj za darmo Lost Vegas

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Lost Vegas jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe