Burglin Bob darmowy automat online
Graj teraz

Burglin Bob

  • Microgaming

Są gry wideo, które podobnie jak automat Burglin Bob mają szansę na to, by zostać nam w pamięci na dłużej. W tym przypadku powodów dla których mogłoby się tak stać jest zdecydowanie więcej. To gierka, która nawiązuje do bardzo ciekawej postaci, wysadzającej różne miejsca w powietrze. Ucieczka z więzienia? Nie ma sprawa. Jest tu wszak kilka pozostałych atutów, które specjalnie dla was poruszamy i sprawdzamy. Dlatego też zapraszamy do krótkiej lektury i jednocześnie życzymy pokaźnych wygranych.

Gra Burglin Bob powstała dzięki pracy specjalistów ze studia Microgaming. To właśnie oni wdrożyli pozycję na rynek i pokazali jej wygląd obecny. Jak się to prezentuje w całości? Zacznijmy od tego, że znajdziecie tam układ 5 kolumn i 3 rzędów, czyli bardzo sprawdzony w świecie hazardu internetowego. Do dyspozycji będziecie mieli 30 zwycięskich linii. Możecie je w każdej chwili sprawdzić, poprzez najechanie myszką na lewą lub prawą stronę planszy. Wyświetlą się automatycznie. Gra ma przy tym wiele dodatków: Wild, Scatter, darmowe spiny, gra bonusowa. Zdecydowano się tu zatem na pełen pakiet. Co ciekawe, to nie ten aspekt będzie dla wielu z was najważniejszy. Co może przebić system? Otóż jest to potężny jackpot. W tym przypadku wynosi on aż 30 000 żetonów. Jeśli zagracie przy tym za maksymalny zakład gotówkowy, możliwe jest wygranie potężnej kwoty pieniężnej.

Pamiętajmy, że gra oferuje wybór stawek, granych linii czy też automatyczną rozrywkę, jeśli akurat chcecie wyjść z pomieszczenia. Znajdziecie tam przy tym ciekawy znaczki karciane, ale też nawiązania symboliczne od wielkich kłódek i latarek, przez Burglin Boba z materiałami wybuchowymi.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Burglin Bob

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Burglin Bob darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe