Cats and Cash jednoręki bandyta online
Graj teraz

Cats and Cash

  • Play'n GO

Koty i kasa? Czy to idzie w parze? Cóż, Play N’ Go wychodzi z założenia, że tak. Ten wideo slot to rzeczywiście atrakcyjne i zaskakujące połączenie. Opowiada historię bogactwa wśród kotów, które polują na prawdziwe pieniądze. Deweloper odpowiedzialny za pozycję zaimplementował przy tym kilka atrakcyjnych rozwiązań, które specjalnie dla was opiszemy. Zostańcie zatem z nami i sprawdźcie co może nam zaoferować slot Cats and Cash.

Wideo slot wykorzystuje standardowy układ 5 x 3. Piątka bębnów jest oczywiście najbardziej sprawdzona i najpewniejsza, dzięki czemu decyduje się na to właściwie każdy. W tym wszystkim dodano 15 zwycięskich linii. Jeśli chcecie się przekonać, które są to dokładnie, to po lewej i prawej stronie znajdziecie cyfry, po najechaniu na które pokażą się znaki opisujące dokładną drogę na którą zapolujecie. Na dole z kolei widoczny jest wybór granych linii, wartość żetonu, a także zwycięskie układy, automatyczna gra, maksymalny zakład i wielki guzik rozruchu.

Cats and Cash jest darmowe do użytku, jeśli wykorzystacie funkcję wirtualnej gotówki. Jest ona nieograniczona. Możecie zatem bez skrupułów grać i sprawdzać wszelkie zamontowane tam systemy. Nie ma przy tym możliwości wygrania prawdziwej gotówki, ale to świetne wprowadzenie do dalszej zabawy. Pamiętajmy, że nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy dla przykładu składania depozytu.

Znaki, które tam znajdziecie pozbawione są karcianek. Będą zatem symbole złota, naszyjników z diamentami, akwarium ze złotą rybką, stos gotówki czy też główne postacie, muzyk, biznesmen, wokalistka. Symbol Wild może wpłynąć na układ planszy, z kolei Scatter włącza fazę darmowych spinów. Te darmowe obroty mogą być odnawiane.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Cats and Cash

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Cats and Cash jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe