Pretty Kitty automat online za darmo
Graj teraz

Pretty Kitty

  • Microgaming

Automat Pretty Kitty jest czymś, co powinno skusić przede wszystkim fanów… kotów. To one są tu motywem przewodnim i na nie polujemy w dużej mierze. Znajdziecie ich kilka odsłon co jest dość nietypowe. Microgaming słynie jednak z pomysłów odważnych, nakierowanych na konkretne grupy odbiorców. Czemu zatem nie próbować? Szczególnie jeśli w grę wchodzi całkiem ciekawa kasa? Jak to wszystko wygląda w praktyce i dlaczego polecamy wam tytuł? Już śpieszymy ze szczegółami.

W przypadku slota Pretty Kitty oferuje się graczom aż 243 sposoby na zwycięstwo. Oznacza to oczywiście tyle, że każdy kolejny spin daje właśnie tyle szans na sukces. To pokaźna liczba, szczególnie, że zamieszczono to na szablonie 5 kolumn i 3 rzędów, co jest standardowym rozwiązaniem. Minimalna stawka gry nie jest szczególnie duża, natomiast RTP nie jest upublicznione. Podstawowy jackpot to jedynie 30 żetonów, aczkolwiek gra zaczyna się dopiero po wylosowaniu najważniejszych znaków z tej planszy.

A jeśli o niej mowa, to pod logotypem od razu znajdziecie mapę z kotami, dostępną do gry. W dolnej części widnieje oczywiście pełne menu, na podstawie którego wybierzecie intersujące was opcje. Nie braknie bilansu konta, ale też stawek, automatycznej gry i guzika rozpoczynającego zabawę. Podstawowe symbole to pięć różnych kamieni szlachetnych, ale znacznie lepiej wylosować któregoś z kotów. Ich także jest pięć, z czego pers zaoferuje aż 250 żetonów. Logo gry to system Wild, zamieniający inne grafiki z planszy, natomiast kluczowy wydaje się tutaj Scatter. Występuje pod postacią diamentowej obroży, która dodatkowo mnoży wynik przez wartość zakładu. Dzięki temu wygrać można do 70 tysięcy żetonów. Sięgniecie przy tym po 15 darmowych spinów, które mogą być odnawialne.

Slot oferuje grę za wirtualną walutę. To fikcyjna gotówka, dostępna w większości gier Microgaming. Na jej podstawie zagracie bez ponoszenia kosztów i bez konieczności zakładania konta czy też składania depozytu. Dzięki temu szybko nauczycie się gry i przejdziecie do zabawy za prawdziwą kasę.

Graj za darmo Pretty Kitty

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Pretty Kitty automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe