Gra hazardowa Gonzo's Quest
Graj teraz

Gonzo's Quest

  • NetEnt

Gonzo’s Quest należy do najbardziej rozpoznawalnych gier hazardowych na świecie. I nie mówimy tu jedynie o NetEnt, które jest jego twórcą. To pozycja obowiązkowa dla każdego gracza, która całkowicie zmodernizowała podejście do rozgrywki online. Gry hazardowe zyskały na jakości i przyciągnęły rzesze wiernych fanów. Wszystko to za sprawą modyfikacji o które pokusił się deweloper. To naprawdę niebywała sprawa, dlatego spróbujcie już teraz. Gra za darmo jest tu możliwa i nic nie stoi na przeszkodzie by wypróbować ją już w tej chwili.

System lawinowy zdziałał tu niemałe cuda. Piętnaście bloków spadnie na trzy rzędy i pięć kolumn. Zapewnia to 20 płatnych układów. I gdy uda się wygrać choć jeden, wszystkie zwycięskie znaki wybuchną i zostaną zastąpione przez kolejne, co znowu zapewni potencjalne wygrane. Wypełnienie luk jest tu koniecznością, dlatego może się okazać tak, że pogracie na jednym spinie aż kilka rund. Każdy kolejny spadek zwiększa też mnożniki wygranych, od 2 do 5 razy.

W grze dostępna jest opcja Free Fall, która zapewni 10 darmowych spinów do wykorzystania w dalszej fazie rozgrywki. Mnożnik wygranych wyniesie tam trzykrotność stawki. Etap ten pozwala na ponowne wywalczenie zakręceń, pod warunkiem że traficie wyznaczone symbole.

Wszystko to prowadzi do prostej konkluzji: W Gonzo’s Quest trzeba zagrać, byle jak najszybciej.

Graj za darmo Gonzo's Quest

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Gonzo's QuestZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe