Darmowa gra hazardowa Supernova
Graj teraz

Supernova

  • Microgaming

Jeśli mówimy o innowacji, to na pewno mamy na myśli slot Supernova. Jest to jedna z ciekawszych propozycji studia deweloperskiego Microgaming. O ile przyzwyczaili oni graczy do tradycyjnego jednorękiego bandyty, w tym przypadku zaoferowano znacznie więcej. Dlatego też zdecydowaliśmy się poświęcić kilka godzin czasu, pograć i sprawdzić jak prezentują się wszystkie opcje w tym kosmicznym slocie. Nawiązuje on zresztą bezpośrednio do gwiazd i supernowy, dzięki czemu zagwarantujecie sobie w istocie kosmiczne wygrane. Zapraszamy do tej krótkiej lektury i życzymy wam powodzenia w samej grze.

Supernova oferuje nietypowo, bo 27 zwycięskich układów. To liczba naprawdę zaskakująca. Zamontowano tam układ bębnwo 5x3, aczkolwiek 4 i 5 znajduje się lekko z boku, udostępniając kolejne opcje do gry. Jest to częściowo inna rozgrywka, co wprowadzić może w zakłopotanie, aczkolwiek parę spinów wystarczy, by szybko przyzwyczaić się do samej oferty. Tytuł oferuje dodatkowo fazę Wild oraz darmowych spinów, które w tym trybie są odnawialne. Innymi słowy, przy dozie szczęścia grać można właściwie bez końca i bez ponoszenia kosztów. A skoro przy tym jesteśmy, to pamiętajcie, że w Supernova zagracie także za darmo. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą wirtualnej waluty, tzw. demo credits. Pozwalają one grać bez limitów i bez rejestracji, aczkolwiek nie ma przy tym szans na wygranie prawdziwej gotówki, także i tak polecamy założenie nowego konta u operatora.

Na dole planszy widnieje pełne zestawienie opcji do wykonania, od wyboru płatnych linii po stawkę zakładu i rozpoczęcie zabawy. Znaki tam występujące? Gwiazdy i planety, także czarna dziura. Polujcie na tytularny Wild, zamieniający inne symbole, a także bonusowy piksel od free spins.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Supernova

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra hazardowa SupernovaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe