Darmowa gra maszynowa Aztec Treasures
Graj teraz

Aztec Treasures

  • Betsoft

Automat Aztec Treasures jest dziełem firmy BetSoft Gaming. Jak się zapewne można domyślać, Aztec Treasures dotyczy kultury dawnego państwa Azteków. Dlatego też znajdziemy w tym video slocie wiele symboli związanych z tą kulturą. Pod względem budowy, oprawy graficznej prezentuje się na całkiem przyzwoitym poziomie. W grze uruchamiane są proste animacje, a całość uzupełniana jest przez dźwięki dżungli, odgłosy bębnów.

Aztec Treasures jest maszyną wrzutową z 5 bębnami oraz 3 rzędami. Wprowadzono w nim 30 linii wygrywających, których ilość możemy dowolnie zmieniać przed obrotami bębnów. Nasz minimalny zakład w grze wynieść może 0.02, natomiast najwyższa z możliwych stawek może osiągnąć aż 150.00. Dzięki temu zyskujemy całkiem sporo opcji pod względem ustalenia strategii na grę czy choćby samego budżetu.

W Aztec Treasures zetkniemy się z kilkoma symbolami o określonej wartości. W kolejności od najniższych do najwyższych są to: złoty puchar, czerwony klejnot, zielony klejnot, aztecka piramida, jaguar, dwa symbole kobiet oraz aztecki szaman. Jeśli w grze uda się nam zebrać co najmniej 3 symbole chatki, to przenosimy się do specjalnej gry bonusowej. Jeśli uda się nam zebrać wszystkie kolory kamieni w grze, to również uruchamiany jest sekretny bonus. W Aztec Treasures obecny jest także gekon. Co najmniej 3 takie symbole przynoszą nam darmowe spiny oraz kredyty. Z kolei 3 złote monety aktywują kalendarz, gdzie wybieramy jedną z opcji - możemy wygrać nawet 20 tysięcy monet. 3 symbole postaci z gry: szaman i dwóch kobiet aktywują Kiss Me Bonus z Wild Reel. W grze obecna jest także włócznia, dzięki której możemy zamieniać dowolny symbol na bębnach – dzięki temu poniekąd sami wpływamy na to, jaki układ możemy sobie wylosować!

Aztec Treasures to przykład gry, która nawiązuje do historii, dawnej kultury. Z pewnością całkiem sporym atutem tej produkcji jest kilka gier bonusowych, różnorodne wild czy też darmowe spiny. Dzięki temu wszystkiemu możemy liczyć na całkiem udaną rozgrywkę.

Graj za darmo Aztec Treasures

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra maszynowa Aztec TreasuresZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe