Gra slotowa Three Wishes za darmo
Graj teraz

Three Wishes

  • Betsoft

Jednoręki bandyta Three Wishes to gra, za którą stoi firma Betsoft Gaming. Jak się można domyślać, Trzy Życzenia powiązane są tematycznie z lampą Aladyna i dżinem, który spełnia właśnie owe Trzy Życzenia. Ten video slot stworzony został w arabskim klimacie, gdzie zarówno symbole, warstwa wizualna czy oprawa dźwiękowa nawiązują do tej tematyki. Three Wishes to gra o symbolach 3D, a całość prezentuje się niczym z gry komputerowej sprzed kilkunastu lat.

W przypadku Three Wishes mamy do czynienia ze standardowym układem 5 na 3. Ten automat online posiada przy tym 30 linii wygrywających. Za każdym razem przez zakręceniem bębnami możemy wybrać jedną z kilkunastu opcji ilości linii. W Three Wishes wartość monety waha się między 0.02 a 0.50. Możemy się zdecydować na 1-10 kredytów na każdą linię. W ten oto sposób możemy z łatwością ustalić wysokość końcowego zakładu, strategię czy też sam budżet na grę.

Three Wishes posiada tylko i wyłącznie tematyczne symbole. W kolejności od najmniejszego do największego są to: pojemnik na węże, kosz z owocami, rubin, magiczna kula, dwa skrzyżowane miecze, złoto, wielbłąd oraz kobieta. Ta ostatnia może nam zagwarantować do 2000 monet. W systemie gry obecny jest także latający dywan, który przynosi do 2500 monet jak i również jest symbolem wild. Jeśli wylosujemy go na bębnie 1, to zyskamy 4 bonus credit. Jeśli na walcu numer 3 pojawi się małpka, otrzymujemy bonus Click Me Crazy. Jeśli uda nam się kliknąć w odpowiednie pole, zyskamy całkiem sporą nagrodę pieniężną. Jeżeli wylosujemy co najmniej 3 skrzynie ze złotem, to wtedy zyskamy darmowe spiny. Przy 3 jest to 5 spinów, przy 4 jest to 10 spinów, a 5 daje nam 20 darmowych spinów. 3 symbole lampy aktywują dżina. Wychodząc z lampy oferuje nam kilka życzeń, a każde z nich może zakończyć się przyjemnymi nagrodami!

Three Wishes to całkiem przyjemna gra z licznymi bonusami i nagrodami dla graczy.

Graj za darmo Three Wishes

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra slotowa Three Wishes za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe