Gladiator darmowy automat online
Graj teraz

Gladiator

  • Betsoft

Jeśli filmy o gladiatorach podobają się wam od małego, to slot Gladiator również powinien przypaść do gustu. Jest to automat klasyczny autorstwa Betsoft. Nawiązuje bezpośrednio do tych niebezpiecznych czasów, w których aby przeżyć, należało walczyć na arenie. Gra to typowy jednoręki bandyta z niezwykle uproszczoną grafiką. Tym samym otrzymujecie bardzo przejrzysty produkt, którego filozofię zrozumiecie już po pierwszym zakręceniu. Stąd też przedstawiamy krótką recenzję na podstawie której zdecydujecie czy warto – naszym zdaniem to ciekawa alternatywa do technologicznych gigantów, na których często zwyczajnie nie mamy czasu czy siły. Polecamy!

W Gladiator zastosowano układ 5 bębnów oraz trzech zwycięskich linii. To oczywiście standard dla rozwiązania tego typu. Na dole znajdziecie widok na swój stan żetonów a także przejście do pozostałych kategorii czy opcji dodatkowych. Sami wybierzecie ilość zwycięskich układów, stawkę i maksymalny zakład. Przycisk spin znajdzie się w prawym dolnym rogu. Po prawej stronie widnieje z kolei rozpiska układów. Znajdziecie tam przede wszystkim liczne znaki autorskie, tj. całkowicie pozbawione karcianek czy symboli znanych właśnie z klasycznych jednorękich bandytów. Dostępne są worki ze złotem, broń z areny, złoty kielich, postacie gladiatorów czy nawet tygrys.

Tytuł oferuje rzecz jasna znaki Wild, Scatter, Darmowe spiny. W całości koncentruje się na prostej rozrywce, gdzie przechodzimy z jednej fazy do drugiej. Osoby potencjalnie zainteresowane mogą naturalnie próbować swoich sił za darmo. Dzięki temu szybciej poznacie system, ewentualne dźwięki czy też poznacie jak działa to nietypowe koło systemowe. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy składania depozytu, bez względu na jego wartość. Jest to zatem fajny i prosty pomysł, powodzenia.

Ciekawą funkcjonalnością będzie tu rozwiązanie Wild, które może się rozciągnąć na całą kolumnę. Wówczas wymieniane są wszystkie znaki z planszy, co pozwala graczowi uruchomić fazę respin i wygrać jeszcze więcej, niż standardowo. Razem z darmowymi obrotami, za które odpowiadają Scattery, robi się coraz ciekawiej. Jest też gra bonusowa, która opiera się na prawdziwej walce arenowej. Trzymamy mocno kciuki.

Graj za darmo Gladiator

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gladiator darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe