Darmowy automat do gry Viking Age
Graj teraz

Viking Age

  • Betsoft

Jeśli chodzi o słynne gry slotowe, to Viking Age bezapelacyjnie do nich należy. To prawdziwa perełka w ofercie Betsoft. To studio deweloperskie przyzwyczaiło nas co prawda do mocnych pozycji, które pojawiają się na rynku i stanowią cenny atrybut każdego kasyna, w tym przypadku jest jednak jeszcze lepiej – grają wszyscy, z wielu powodów. Sprawdzamy specjalnie dla was jak się prezentują animacje i co możecie zyskać wchodząc w ten niezwykły świat wikingów. Będzie bujało, ale ostatecznie, liczy się przecież dobra zabawa i… spore wygrane? Zachęcamy do lektury, a potem do gry!

Sama gra bazuje na wciągającym układzie, który pokazuje nam 5 kolumn i aż cztery rzędy. To oczywiście spore odstępstwo od klasyków, dlatego już ten sam fakt powinien wam pokazać, że zaczyna się ciekawie. Do gry oddano 25 zwycięskich układów, niskie stawki na poszczególne linie, a także fazy Wild, Scatter i Darmowych Spinów. Mocną stroną są tu na pewno ciekawe i atrakcyjne animacje, których brakuje w wielu współczesnych gierkach. Jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda od środka, możecie tego spróbować w każdej chwili, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jak? Wystarczy skorzystać z opcji wirtualnej waluty. To fikcyjna kasa, która pozwala grać bez ograniczeń. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta.

Jak już wspomnieliście, znajdziecie tam kilka udogodnień, które wskazują, że jest to tytuł warty uwagi. Symbole Free spins ukryte są za statkiem wikingów i zapewniają darmowe obroty, które mogą być jeszcze odnowione w tej fazie, dają też większe mnożniki wygranych. Do tego Wild, który zamienia wszystko na planszy, byście wygrali jak najwięcej oraz Scatter, mnożący rezutlaty.

Viking Age jako produkcja Betsoft zaoferuje wam dodatkowo unikatowe symbole, pozbawione kart. Spotkatacie tam różnych wikingów, tarcze, okręty wojenne, złote tiary czy też tajemnicze znaki, charakterystyczne dla tego regionu. To świetna rozrywka, która rozkręca się od pierwszej minuty i pierwszego spina. Polecamy zdecydowanie każdemu fanowi dobrej rozrywki.

Graj za darmo Viking Age

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat do gry Viking AgeZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe