Darmowa gra maszynowa Space Invaders
Graj teraz

Space Invaders

  • PlayTech

Wszyscy kochamy klasyczne konsole, które dostarczały nam pierwsze na świecie gry. To właśnie one wciągały nas jako dzieci i gwarantowały doskonałą rozrywkę dla wszystkich znajomych, którzy akurat odwiedzali wasze domy. Slot Space Invaders to piękne odwzorowanie starych czasów, dlatego czapki z głów dla studia Playtech. To właśnie oni odpowiadają a pozycję, którą chcemy wam teraz po krótce opisać. Jeśli kojarzycie ten mega hit, tym bardziej polecamy sprawdzić go również za pomocą wirtualnej waluty, która została udostępniona przez studio deweloperskie. Na jej podstawie dokładnie poznacie wszelkie mechanizmy, zwycięskie układy, których jest dokładnie dziesięć oraz sprawdzicie ścieżkę dźwiękową. Gorąco zachęcamy.

Slot Space Invaders pokazuje planszę w stylu 5x3, gdzie jak już zaznaczyliśmy, widnieje 10 zwycięskich układów na które zapolujecie. Wszystko stylizowane jest tak, jakbyśmy trafili na automaty z grami z wielkim wypukłym ekranem. Po lewej stronie jest zielony przycisk informacji, po prawej z kolei turbo (przyśpieszenie rozgrywki) oraz spinowanie. Minimalna wartość zakładu na linię to tylko 0,01. Co ciekawe, udostępniono tylko siedem znaczków, z czego trzy bardzo charakterystyczne, do których zwykle się strzelało. Lepiej płatnymi są działo laserowe, statek kosmiczny, dziwny stwór a także planeta, która przy okazji będzie tu najlepiej płatna. Działo pojawia się na 2 i 4 kolumnie, po czym strzela do pozostałych znaków, zamieniając je na kolejny (klasyczny Wild), do tego podwaja potencjalne wygrane. Najlepiej podczas tej fazy ustrzelić ufo, które automatycznie uruchomi fazę darmowych spinów, dodanych do twojego konta. To z kolei daje jeszcze większe wygrane, a do tego wprowadza ciekawą animację, którą po prostu trzeba zobaczyć. Cały system bazuje przy tym na prostych i szybkich układach, stąd też bez trudu pogracie nawet na starszych komputerach.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Space Invaders

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra maszynowa Space InvadersZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe