The Heat is On darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

The Heat is On

  • Microgaming

Poznajcie slot The Heat is On. To jedna z klasycznych gier studia Microgaming. Jest to w gruncie rzeczy połączenie prostej gry typu jednoręki bandyta, z nowoczesnymi rozwiązaniami. Studio deweloperskie odpowiedzialne za tytuł słynie bowiem z takich rozwiązań. Z jednej strony otrzymujemy zatem świetną i dynamiczną rozrywkę, w której nie trzeba się wiele zastanawiać nad rozegraniem spina, z drugiej z kolei nie braknie takich rozwiązań jak Scattery czy Wild, które urozmaicają całą zabawę. Zapraszamy do naszego krótkiego tekstu, dzięki niemu wejście do świata prędkości będzie znacznie łatwiejsze.

W The Heat is On spotkacie bardzo przejrzystą tablicę. Opiera się ona na układzie 5x3 (pięć kolumn, trzy rzędy), gdzie jackpot główny wynosi 100 żetonów, a procent zwrotu do gracza jest nieznany. Na dole planszy widnieją wszystkie najważniejsze w tym przypadku rozwiązania, które pomagają w grze. Będzie zatem status żetonów, a także poradnik i opcje wybierania linii, wartości żetonu, automatycznej gry, tej maksymalnej i oczywiście przycisk spin. Każdą zainteresowaną osobę zachęcamy do gry za pomocą demo credits. To tzw. wirtualna waluta, dzięki której poznacie pełnię możliwości gry. The Heat is On nie jest tu wyjątkiem. Warto, bo są Wildy i Scattery, a także darmowe spiny. Później za realne pieniądze gra się zwyczajnie łatwiej.

Główne atuty zabawy? Na planszy są takie pola jak 10 – A, ale też wszelkie symbole, od banku, przez sztabki złota, motocykle, bomby czy helikoptery. Symbole Wild zamienią wszystkie inne na planszy w poszukiwaniu wygranych, z kolei Scattery zapewnią określoną ilość darmowych spinów z mnożnikami. Spróbujcie swoich sił już teraz, naprawdę warto. Polecamy z czystym sumieniem.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo The Heat is On

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

The Heat is On darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe