Darmowy automat do gry Cosmic Invaders
Graj teraz

Cosmic Invaders

  • Microgaming

Lubicie kosmiczne przygody? Przed wami automat Cosmic Invaders, jeden ze slotów studia deweloperskiego Microgaming. Znajdziecie w nim schemat nawiązujący bezpośrednio do kosmosu i niezidentyfikowanych obiektów. Sprawdzamy specjalnie dla was jak ogólnie prezentuje się poza tym rozgrywka i czy jest warta uwagi. Analizujemy wszelkie dodatki i wyciągamy proste wnioski. Zapraszamy do tej ciekawej, aczkolwiek bardzo krótkiej lektury. Powodzenia i wielkich wygranych!

Biorąc pod uwagę, że twórcy to studio, które słynie z klasyków, w tym przypadku otrzymacie coś znacznie innego. Grafika nie jest tu banalna, co powinno przyciągnąć także bardziej wymagających klientów, szukających mocnych rozwiązań technologicznych. Zresztą, gra wykorzystuje system Wild, darmowych spinów czy nawet bonusu w postaci gierki dodatkowej. Całość uzupełnia jackpot podstawowy na poziomie 1 500 żetonów. Jak zatem widzicie, jest o co grać. Wszystko to możecie sprawdzić na własnej skórze za pomocą wirtualnej waluty. Jest to fikcyjna i nieograniczona gotówka, która bez rejestracji i składania depozytów daje dostęp do kręcenia spinów. Rzecz jasna, bez nagród prawdziwych, ale nie o to w tym systemie przecież chodzi. Na planszy znajdziecie dodatkowe opcje, jak gra automatyczna, informacje, wysokość żetonu, ich ilość, podobnie linii. Spin oznakowany jest jako zielony przycisk play.

Wspomnieliśmy już, że Cosmic Invaders oferuje symbole Wild. Zamieniają one inne z planszy, by dać większe szanse na wywalczenie droższych układów. To tu zresztą czekają całkiem spore nagrody. Do tego dochodzi także faza free spins, które przyznawane są w zależności od tego, ile wskazanych symboli pojawi się na mapie. Jest też kosmiczna gra bonusowa z obiektami pozaziemskimi, które wytypować mogą dodatkowe, całkiem pokaźne wygrane finansowe. Powodzenia!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Cosmic Invaders

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat do gry Cosmic InvadersZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe