Graj bez rejestracji w Gladiator Jackpot
Graj teraz

Gladiator Jackpot

  • PlayTech

Któż z nas nie kojarzy filmu Gladiator? To jedna z ciekawszych i najbardziej zapadających w pamięci produkcji kinowych. Ridley Scott odwalił przy tym kawał dobrej roboty. Cieszy nas tym samym, że Playtech zdecydowało się przenieść motyw również do kasyn internetowych. Automat Gladiator Jackpot co prawda nie jest oficjalnym nawiązaniem, ale wygląda niezwykle podobnie i wciągająco. Stąd też zapraszamy do naszej recenzji w której przedstawiamy wszelkie aspekty gry. Co ważne, wiele kasyn internetowych pozwala wam sprawdzać pozycje za darmo. Wszystko to za sprawą wirtualnej waluty. Pozwala ona bez rejestracji przekonać się o tym, jak funkcjonuje mechanizm, jak prezentuje się podkład dźwiękowy i wiele więcej. Taką walutę można odnawiać za każdym razem, bez konieczności składania depozytów. Rzecz jasna w ten sposób nie da się wygrać prawdziwej gotówki, ale nie o to w zagadnieniu chodzi.

Gladiator Jackpot to wideo slot o układzie 5x3. Jest bardzo prosty, niczym klasyczny jednoręki bandyta. Na dole widzicie informacje kluczowe, auto start, ilość linii do typowania, wartość zakładu czy też złoty klawisz spinowania. Poza standardowymi znakami, czyli 9, 10, J, Q, K, A do dyspozycji graczy oddano figury związane z Rzymem, od konsuli, przez piękne kobiety, hełm wojownika czy samego gladiatora. Przy piętnastu płatnych układach daje to wiele możliwości.

Gry bonusowe? Tak, istnieją dwie opcje. Bonusowe Colosseum oraz opisany już hełm. Popularne Wild i Scatter odpowiadają za zamianę znaków, by powiększać potencjalne wygrane, ale również mnożniki wygranych. W ten sposób można uzyskać do 5 000 razy większą wygraną od początkowego zakładu. Warto też nadmienić, że tytuł to opcja progresywna. Co to oznacza? To, że kumulacje wzrastają z każdą kolejną grą. Statystyki pokazują, że średnie wygrane wynoszą niewiele ponad 1 000 euro, ale suma ta może się znacząco powiększyć. Wszystko zależy od pory. Dobrze jest wejść do zabawy wówczas, gdy stawka jest naprawdę pokaźna. Powodzenia wszystkim!

Graj za darmo Gladiator Jackpot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Gladiator JackpotZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe