Darmowa gra w Clover Tales
Graj teraz

Clover Tales

  • Playson

Slot Clover Tales to gra hazardowa, za której sukces odpowiada studio Playson. Gra osnuta jest wokół motywów bajecznych, często magicznych, niebywałych. Zetkniemy się tutaj z symboliką wróżek czy małych gnomów. Jak przystało na tego właśnie dewelopera całość pod względem graficznym i dźwiękowym prezentuje się na bardzo dobrym poziomie. Jeśli chodzi o obraz to jest on prezentowany w jakości HD.

Clover Tales to video slot, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Producent zdecydował się na umieszczenie konkretnych linii wygrywających. Mamy tutaj do czynienia z popularnym systemem 9, czyli 9 sposobami na wygrane. Minimalny zakład w grze wynosi 0.25, natomiast maksymalna stawka wynosi 250. Dzięki temu zyskujemy całkiem sporo możliwości co do obstawiania mniejszych lub większych stawek czy też obrania strategii na całą sesję.

W grze zetkniemy się z kilkoma mniej lub bardziej wypłacalnymi symbolami. Spotkamy tutaj na początek symbole karciane, czyli trefl, karo, kier, pik, które zaprezentowane zostały w bardzo ciekawej odsłonie. Przynoszą one nam od 4 do 6 monet. Na więcej możemy liczyć dzięki symbolom szczęścia, jak chociażby koniczyna czy też złota podkowa. Przynoszą one po 10 monet. W Clover Tales obecny jest także złoty symbol Wild, który jest w stanie zastępować wszystkie inne symbole na bębnach.

Ten tytuł byłby standardową grą, gdyby nie pewien fakt. Otóż podczas obrotu bębnów uruchamiana jest zawsze opcja Rainbow Line. Polega ona na tym, że na bębnach pojawiają się duże bloki złożone z tych samych symboli, wsparte jeszcze przez dodatkową tęczę.

Bez dwóch zdań video slot ten to bardzo oryginalna gra hazardowa, dzięki której możemy zetknąć się z nieco innym systemem gry. Z pewnością przyniesie wiele emocji i szans na wygrane. Gorąco polecamy wypróbować, również przy użyciu wirtualnej waluty dostępnej w grze. Pozwala ona testować cały system bez konieczności zakładania konta czy też składania jakiegokolwiek depozytu. To wielki ukłon w stronę graczy.

Graj za darmo Clover Tales

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w Clover TalesZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe