Graj za darmo na maszynie hazardowej Bar Bar Black Sheep
Graj teraz

Bar Bar Black Sheep

  • Microgaming

Bar Bar Black Sheep Slot to gra hazardowa, której twórcą jest studio Microgaming. Ten video slot nawiązuje tematycznie do niezwykle popularnej na świecie piosenki rymowanki dla dzieci Baa Baa Black Sheep. Oczywiście tematycznie gra będzie skupiała się na owcach. To one stanowią głównych bohaterów tego jednorękiego bandyty. Mamy tutaj do czynienia z automatem online, który wygląda niczym żywcem przeniesiony ze stacjonarnej maszyny wrzutowej. Możemy w pewien sposób poczuć się niczym w naziemnym punkcie gry czy kasynie.

Bar Bar Black Sheep to gra hazardowa nawiązująca do absolutnej klasyki. Zetkniemy się tutaj z 3 bębnami z kilkoma podstawowymi symbolami. Mamy do dyspozycji trzy poziomy monety, co wpływa na fakt, iż minimalny zakład w grze wynosi 0.20, natomiast maksymalna stawka to 15.00. Oczywiście od poziomu monety zależeć będzie wysokość naszej wygranej.

Tabelę wypłat w Bar Bar Black Sheep mamy podaną tuż przy bębnach, dzięki czemu jest niezwykle czytelna. Jeśli wylosujemy jakikolwiek worek wełny, to wygrywamy x2, x4 lub x6. 2 worki to x4, x8, x12. 3 worki wełny to z kolei x5, x10, x15. Jakikolwiek BAR to takie same wygrane jak przy 3 workach. 3 pojedyncze BAR to x10, x20, x30. 3 podwójne BAR to x20, x40, x60, a potrójne to x30, x60, x90. W grze Bar Bar Black Sheep występują także białe owce. 3 takie zwierzęta to x60, x120 oraz x180. Na najwięcej możemy liczyć dzięki układowi BAR BAR Czarna Owca, czyli tytułowi Bar Bar Black Sheep. Jest to jackpot w grze, który wypłaca nam x500, x1000 lub x1500. Warto przy tym wiedzieć, że czarna owca jest symbolem Wild, który zastępuje wszystkie inne znaki na bębnach, zwiększając mnożnik kombinacji trzykrotnie - nie dotyczy to tylko jackpota.

Nie da się ukryć, że jednoręki bandyta Bar Bar Black Sheep to bardzo ciekawa gra hazardowa, w której można przy odrobinie szczęścia wygrać całkiem spore pieniądze. To w szczególności idealna propozycja dla miłośników klasyki.

Graj za darmo Bar Bar Black Sheep

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Bar Bar Black SheepZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe