Darmowa gra wideo Hot Party
Graj teraz

Hot Party

  • Wazdan

Slot Hot Party jest bardzo ciekawym rozwiązaniem od studia Wazdan. Ten deweloper przyzwyczaił nas do bardzo mocnych graficznie i technologicznie tytułów. Tymczasem w tym przypadku napotkacie na klasyk, który bardzo podobny jest do jednorękich bandytów, kojarzonych jeszcze z ubiegłego wieku. Sama propozycja nawiązuje do zabawy na plaży, słońca, relaksu i rozrywki. Ich podejście do klasycyzmu wcale nie oznacza, że będzie to wideo slot słaby lub przeciętny – przeciwnie, jest tu wiele rozwiązań, które mogą wciągnąć na długie godziny rozrywki. Dlatego też zapraszamy was do naszej recenzji i życzymy udanych łowów.

Zaczniemy od podstaw. Slot Beach Life to aż 20 zwycięskich układów. To co jest w nim szczególnie istotne, to podejście do kumulacji. W tym przypadku jest ona na tyle ciekawa, że pojedynczy spin zagwarantuje nawet do 50 000 żetonów. Samo w sobie robi wrażenie. Zmagamy się zatem zwykle nawet o kilkadziesiąt tysięcy euro. Biorąc pod uwagę, że minimalne stawki to często nie więcej niż 0,5 żetonu, mamy tu do czynienia z ciekawym pomysłem, który trafił na układ 5 bębnów i 3 rzędów. Procent zwrotu do gracza (RTP) nie jest tu publiczny, tak jak w przypadku wszystkich gier od Wazdan.

Abstrahując od klasycznego wystroju, znajdziecie tu fale w górnej części ekranu, które prezentują się bardzo ładnie i nawiązują do cudownego lata, którego wszyscy pragniemy. Tytuł możecie poznać nawet za niego nie płacąc. O co w tym chodzi? Standardowo w Hot Party gracie za walutę fikcyjną. Jeśli chcecie to zmienić, wystarczy przejść do menu pieniężnego. Oczywiście pierwszą opcją polecamy osobom, które lubią poznać tytuł przed inwestowaniem prawdziwej kasy.

Napotykana tam symbolika to oczywiście znaki plażowe, od piłki, przez parasol, koło ratunkowe czy najlepiej opłacane lody w pucharze (50 000 żetonów!!), do tego dochodzą jednak klasyczne rozwiązania jak BAR-y oraz siódemki czy dzwonki.

Ta rozgrywka jest prosta, aczkolwiek oferuje symbole Scatter, gwarantujące dodatkowe wygrane.

Graj za darmo Hot Party

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Hot Party Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe