Darmowa gra wideo La Cucaracha
Graj teraz

La Cucaracha

  • Microgaming

Tym razem prezentujemy wam slota La Cucaracha. To niezwykle muzyczna i barwna produkcja studia deweloperskiego Microgaming. Twórcy zdecydowali się odejść od klasycznego rozwiązania, które bezpośrednio nawiązuje do jednorękiego bandyty, oferując nam znacznie bardziej rozbudowaną pozycję rynkową. Dlatego też zdecydowaliśmy się sprawdzić dokładnie i podesłać wam wszelkie kluczowe informacje dotyczące zabawy. Miłej lektury, a potem od razu: wielkich wygranych, bo La Cucaracha takie właśnie oferuje.

Jest to wideo slot, który rozbudowano o 25 zwycięskich układów. Dodaje nam 5 kolumn i 3 rzędy, a także fazę Wild i darmowych spinów, na które bez wątpienia będziecie polować. Kusi przede wszystkim masywny jackpot, wynoszący w tym przypadku 5 000 żetonów. To bardzo mocna oferta. Jak już wspomnieliśmy, ciekawy jest sam szablon, nawiązujący do słynnej melodii, granej nam w tle. Na dole planszy znajdziecie dodatkowo pełne informacje, których możecie potrzebować oraz przycisk gry automatycznej, wybór obstwianych linii, maksymalny zakład, a także opcję hazardową i guzik spinowania. Dla zainteresowanych przewidziano sposobność wykorzystania kredytów demo. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta ani tym bardziej deponowania środków finansowych. W prosty sposób przejdziecie do gry i pogracie, bez ograniczeń.

Symbole, które tam występują to oczywiście te karciane od 9 do A, aczkolwiek znacznie lepiej punktowane są pozostałe figury, co nie powinno budzić zaskoczenia. Znajdziecie tam ciepłe potrawy, instrumenty muzyczne czy śmieszne drinki. Polujcie tu na symbole Wild, oznakowane przez logo gry La Cucaracha, a także znak bonusowy, oferujący tu darmowe spiny. To dzięki nim zyskacie za friko szansę do podwyższenia stanu konta, nie mówiąc o tym, że wówczas występuje także odpowiedni mnożnik.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo La Cucaracha

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo La CucarachaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe