Darmowy automat do gry Everybody's Jackpot
Graj teraz

Everybody's Jackpot

  • PlayTech

Everybody's Jackpot Slot to gra hazardowa stworzona przez studio deweloperskie Playtech. Mamy tutaj, jak sama nazwa wskazuje, do czynienia z video slotem z progresywnym jackpotem. Dzięki temu możemy liczyć na całkiem wysokie wygrane, znacznie większe niż w przypadku standardowych automatów typu jednoręki bandyta. Everybody's Jackpot swą tematyką nawiązuje do typowych gier telewizyjnych, gdzie widzowie lub uczestnicy wybierają odpowiednią opcję, a całość jest udekorowana przez seksowną prowadzącą.

Video slot Everybody's Jackpot to niezwykle ciekawa gra hazardowa pod względem budowy. Mamy w niej do czynienia z kwadratem o bokach 3 na 3. Dzięki temu podczas gry aktywowanych jest 9 pól. W przeciwieństwie do klasycznych automatów  z 3 bębnami, tutaj mamy styczność z innym systemem gry. Przede wszystkim bębny inaczej się obracają oraz umieszczono tutaj aż 8 linii wygrywających, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na tę kategorię.

W grze znajdziemy 9 symboli. Najmniej wartościowe są tradycyjne symbole karciane, czyli A, K oraz Q. przynoszą one od 4 do 25 monet. Pozostałe 6 jest już bardziej wartościowe. Są to naszyjnik z klejnotem, złoty zegarek, dużo gotówki, sztabki złota oraz postaci prezenterki i prowadzącego program. Przynoszą one od 40 do 250 monet. Wyjątkiem w grze jest postać kobieca, której każde pojawienie się związane jest z wygraną. We wszystkich innych przypadkach musimy osiągnąć 3 takie same symbole. Everybody's Jackpot posiada także 2 specjalne symbole. Wild tradycyjnie zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem scattera. Ten z kolei może nam przynieść wygraną do 200 monet, jak i również 12 darmowych spinów.

Everybody's Jackpot posiada również jackpota. Do jego wygranej kwalifikują się wszystkie osoby, które w przeciągu ostatnich 24 godzin postawiły zakłady na przynajmniej 50 euro. Możemy wtedy liczyć na całkiem wysokie wygrane, a wysokość jackpota będzie uzależniona od ilości granych czy też szczęścia poprzednich osób. Nie da się ukryć, że warto wypróbować grę Everybody's Jackpot po prostu z czystej ciekawości.

Graj za darmo Everybody's Jackpot

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat do gry Everybody's JackpotZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe