Darmowa gra wrzutowa Crazy 7
Graj teraz

Crazy 7

  • PlayTech

Przed wami jeden z najbardziej tradycyjnych slotów na jaki traficie w swoim życiu. Oto automat Crazy 7 autorstwa studia deweloperskiego Playtech. Nawiązuje bezpośrednio do lat 90-tych, kiedy to jednoręki bandyci lądowali właściwie do każdego baru i pubu jaki był nam znany. To niezwykle prosty układ graficzny, który nawiązuje po prostu do cyfry 7, która odgrywa tu kluczową rolę. Kwestia graficzna została tu ściągnięta do barw fioletu i przed oczami znajdziecie od razu planszę i zwycięskie układy. Skoro już przy tym jesteśmy, to otrzymujemy układ 3x3, aczkolwiek jest on nietypowy z punktu widzenia współczesnych rozwiązań. Rozdzielenie pomiędzy kolejnymi polami nie jest dobrze widoczne, czyli będzie dokładnie tak – jak na początku przygód z automatami. Na dole znajdziecie przycisk obstawiania wartości zakładu, spinowania czy maksymalny zakład. Wszystko to możecie sprawdzić za darmo przy pomocy wirtualnej waluty udostępnionej przez Playtech. Gruba czerwona linia pokazuje nam środek układu i to on da największe wyniki. Jeśli chcecie sprawdzić, jak się to prezentuje, nie musicie zakładać konta czy dokonywać depozytu, nawet tego najmniejszego. To przydatna opcja dla wszystkich tych, którzy chcą jak najlepiej poznać gierkę przy której spędzą najbliższe godziny.

Jak już zaznaczyliśmy wyżej, Crazy 7 jest pozycją szalenie prostą. Znajdziecie w niej wyłącznie cztery rozwiązania, które dają sukces. Pierwsze z nich dotyczy linii prostych (od lewej do prawej) gdzie pojawią się jakiekolwiek siódemki, wówczas wygrać możecie 5, 10 i 15 żetonów. Lepiej płatne są kolory niebieskie i zielone, z kolei czerwone oznaczają maksymalny jackpot, który w tej grze wynosi 400 żetonów. Nie jest to wiele, ale wystarczająco, by cieszyć się sporą kasą.

W Crazy 7 nie ma symboli Wild czy Scatter, dlatego skoncentrujecie się tylko i wyłącznie na klasycznej walce o jak najlepsze układy siódemek. Studio Playtech zdecydowało się na rozwiązanie, które nie wymaga głębszych analiz, po prostu kręcimy kołem i czekamy na rezultat.

Graj za darmo Crazy 7

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Crazy 7Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe