Wild Catch bezpłatna gra
Graj teraz

Wild Catch

  • Microgaming

Prezentujemy wam automat Wild Catch. Jest to wideo slot od autorów ze studia Microgaming. Samo w sobie jest to wielką rekomendacją i wskazuje nam drogę, na jaką się tu zdecydowano. Będzie prosto, z przyjaznym wyglądem i szatą graficzną. Nie braknie oczywiście skutecznie zaimplementowanej mechaniki. Sam tytuł bazuje na przygodach łowickich. Jeśli zatem pasjonujecie się łowieniem ryb lub wypływaniem na szerokie wody, jest to coś zdecydowanie dla was. Opisujemy wszelkie funkcje, które tam napotkacie, dlatego zachęcamy do reklamy i życzymy dużych wygranych.

Gra mieści się na planszy w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, oferuje 243 drogi do zwycięstwa. Co to oznacza w praktyce? Każdy pojedynczy spin, jaki wykonacie, ma dokładnie tyle szans na wygraną. System obejmuje 243 zwycięskie układy. Chociaż to liczba pokaźna, która zapewnia aż 96% zwrotu swojej inwestycji, minimalne stawki nadal są niezwykle niskie. To dobra wiadomość dla osób, które nie lubią inwestować pokaźnych kwot.

Jeśli interesuje was grafika i mechanizm, to zaznaczamy, że jest tu ona prosta, przejrzysta, nawiązuje dokładnie do łowienia ryb z motorówki. Na górze widnieje stan konta a także wartość zakładu, na dole z kolei znajdziecie wgląd w menu, przycisk gry automatycznej oraz stawki na pojedynczego spina, zakład maksymalny i rozruch gry. Przechodząc do symboliki, podstawowymi typami są te nawiązujące do kart, czyli od 9 do asa. Znacznie lepiej opłacane będą wszak grafiki konkretne, w tym motorówka, kołowrotek, puchar za zdobycie pierwszego miejsca w zawodach, mężczyzna z kołem ratunkowym czy też część z ekwipunku. Gra nie oferuje dodatku bonusowego, nie jest jednak pozbawiona znaków Wild, Scatter oraz darmowych spinów. Pierwszy z nich gwarantuje wymianę znaczków z planszy, co daje kolejne szanse na sukces, drugi z kolei uruchamia właśnie free spins. Mogą one być odnawialne.

Gorąco polecamy przetestować Wild Catch, można tego dokonać również za darmo i bez zakładania konta w kasynie internetowym. To co, próbujecie?

Graj za darmo Wild Catch

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Wild Catch bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe