Darmowy jednoręki bandyta Nauticus
Graj teraz

Nauticus

  • Microgaming

Slot Nauticus jest mocną grą studia Microgaming. Ten deweloper przyzwyczaił nas do klasycznych produkcji, nastawionych bezpośrednio na automaty rodem z końca ubiegłego wieku. Są zatem proste, szybkie, pozbawione dodatków, które wpływają na więcej wymogów wobec samego gracza. W tym przypadku mamy do czynienia z podbojami morskimi, który zrealizujecie przy pomocy słynnego okrętu podwonego. Ten motyw przewodni będzie z wami przez całą grę. Cenicie sobie przygody z nutką adrenaliny? Zatem zapraszamy do dalszej części materiału.

W grze znajdziecie 5 kolumn i 3 rzędy. Zwycięża aż 20 linii, co daje szerokie pole do manewru. Minimalna wartość żetonu jest tu zaskakująco niska, a procent zwrotu inwestycji do gracza kształtuje się na poziomie 92,6%. Maksymalna kumulacja, czyli wytypowanie najlepszego układu dostępnego w Nauticus, zapewni wam 250 żetonów w wydaniu standardowym. Naturalnie na dalszym etapie wartość tą można powiększać.

Plansza nie jest tu naturalnie skomplikowana. W środkowej części znajduje się bęben. Po obu stronach znajdziecie przyciski z cyframi, które wskazują na zwycięskie linie. Na dole z kole znajdziecie odnośnik do banku, pomocy i wyjścia z gry, a także stan konta. Wybierzecie czy zagracie zakład niski czy wyższy (maksymalny), a także zaczniecie zabawę przyciskiem SPIN. Symbole, które tam występują to słynne karcianki od 10 do asa, ale też bomby głębinowe, ciśnieniomierze, wielkie ośmiornice czy też nurka. Do tego dochodzi logotyp gry. W jego przypadku mówimy zresztą o znaku Wild, który może zagwarantować czterokrotnie większe wygrane niż normalne kręcenie. To już naprawdę wygląda dobrze.

Nauticus to automat, którego nie pozbawiono znaków Scatter, darmowych spinów czy gry bonusowej. Reguła jest prosta: spinujemy. Jeśli chcecie poznać dokładny mechanizm i po prostu przetestować tę pozycję, można tego dokonać na bazie tzw. Guest Credits. Są nieograniczone, nie będą także wymagały założenia konta czy składania depozytu, bez względu na wartość. Gierka skierowana jest do fanów dobrej zabawy, dla których liczy się przede wszystkim błyskawiczna zabawa.

Graj za darmo Nauticus

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta NauticusZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe