Darmowa gra wrzutowa Golden Tour
Graj teraz

Golden Tour

  • PlayTech

Proste wideo sloty mają wiele uroku. Aczkolwiek ich głównym atutem jest szybkość rozgrywanych partii. Do tego najczęściej dochodzi system rozgrywki, który będzie kompatybilny zarówno z graczami początkującymi, jak i tymi którzy grają od lat. W Golden Tour natraficie na planszę powiązaną z grą w golfa. Ten piękny i wymagający sport przedstawia na tyle duże wyzwanie, że postanowiliśmy zaprezentować wam krótką mini-recenzję. Ten tekst będzie wstępem do całości i pozwoli wam łatwo zdecydować, czy jest to pozycja po którą warto sięgnąć tego wieczora.

Automat Golden Tour jest produkcją Playtech. Samo to w sobie jest wielkim atutem, gdyż jak wiecie, ekipa od dewelopera to bardzo uznana marka i ceniona w całej Europie. Oferuje tylko 5 zwycięskich układów, dlatego poznacie je bez najmniejszego problemu w kilku tylko spinach. Znajdziecie tam też fazę darmowych spinów i istotnych znaków Wild czy Scatter. Wysoki jest też jackpot bazowy. Pozycja ma banalną, zieloną planszę, na dole której widnieje bilans konta, ale też stawka, przyciski Bet One i Bet Max, a także SPIN. Grać można przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. Co to oznacza w praktyce? Że nie trzeba mieć konta w kasynie, a także dokonywać jakiejkolwiek wpłaty. Dzięki temu łatwiej jest się wdrożyć, czego wam życzymy.

Oferowane tam symbole nawiązują do wspomnianego już golfa, będą zatem piłeczki, stojaczki, flagi, odpowiednie obuwie czy słynny samochodzik. Znak Wild w formie logo gry pojawia się jako zamiennik do innych grafik z mapy, dając graczom więcej szans na sukces. Jakby tego było mało jest też scatter, odpowiedzialny za fazę darmowych spinów. Całość uzupełni gra bonusowa, powiększająca finalną wygraną.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Golden Tour

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Golden TourZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe