Darmowy automat hazardowy Ice Hockey
Graj teraz

Ice Hockey

  • PlayTech

Ice Hockey Slot to gra hazardowa, będąca dziełem firmy Playtech. Jest to gra, której tematyką jest gra na lodzie. Mowa tutaj przede wszystkim o drużynach narodowych, jak USA, Kanada, Rosja czy Czechy. Dzięki temu znajdziemy w niej symbolikę związaną z hokejem na lodzie. Pod względem graficznym gra prezentuje się całkiem dobrze.

Ice Hockey to automat online, w którym wykorzystano standardową budowę. Składa się on z 5 bębnów oraz 3 rzędów symboli. Umieszczono na nim 15 linii wygrywających, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem. Ma to oczywiście wpływ na wysokość stawek. Minimalny obrót bębnami możliwy jest od 0.01, natomiast maksymalna stawka w grze wynosi 100.00.

W Ice Hockey zetkniemy się z wieloma odrębnymi symbolami. Najwięcej na walcach spotkamy symboli karcianych, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Przynoszą one oczywiście niższe wygrane. Warto jednak wspomnieć, że prezentowane są w atrakcyjny wizualnie sposób, gdyż każdy z nich posiada dodatkowo wybrany sprzęt hokejowy. Na więcej liczyć możemy dzięki symbolom hokeistów. Firma Playtech zastosowała przy tym ciekawą opcję wyboru ulubionych drużyn. Możemy poniekąd wybrać dwie drużyny jak Finlandię, Czechy, Rosję, Kanadę, USA, Niemcy, Szwecję oraz kilka innych reprezentacji. Wraz ze zmianą drużyny zmieniają się także i sami zawodnicy.

W grze obecne są także symbole specjalne. Scatter z logo gry Ice Hockey zwiększa mnożnik za wygraną. Wild zastępuje inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter, free spin i czarnego krążka. Jednocześnie przynosi do 10 tysięcy monet. Jeśli na bębnie numer 1 i 5 pojawi się symbol Free Games, otrzymujemy 12 darmowych spinów. Kiedy z kolei wylosujemy czarny krążek hokejowy, nasze wygrane będą potrojone.

Ice Hockey to video slot, który z pewnością przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom gier hazardowych, lecz także hokeja na lodzie. Jest to całkiem przyjemna gra online, dzięki której możemy liczyć na całkiem spore wygrane. Warto wobec tego już teraz przetestować tę maszynę wrzutową.

Graj za darmo Ice Hockey

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Ice HockeyZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe