Graj bezpłatnie w Kick Off
Graj teraz

Kick Off

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Kick Off to dzieło firmy Wazdan. Mamy w nim styczność z tematyką piłki nożnej. Już po odpaleniu gry wita nas trzech piłkarzy, którzy w tym wypadku pełnią rolę poniekąd bębnów. Widzimy do tego cały stadion z zielonym boiskiem, mnóstwo kibiców, światła reflektorów. Naprawdę ta gra hazardowa pod względem stylu, grafiki prezentuje się na bardzo dobrym poziomie.

Nie da się ukryć, że Kick Off to niezwykle oryginalna maszyna wrzutowa. Zazwyczaj mamy do czynienia z kilkoma bębnami oraz rzędami automatu. Tutaj zaś widzimy jedynie trzech piłkarzy: w niebieskim, czerwonym oraz żółtym stroju. Za każdym razem, gdy naciśniemy play, każdy z nich kopie w naszą stronę piłkę z wybranym numerem. Musimy uzbierać trzy takie same piłki, a co za tym idzie, mamy do czynienia tylko z jedną linią wygrywającą. Kick Off jak i inne produkcje Wazdan posiada 7 poziomów monety, co sprawia, że minimalna stawka w grze wynosi 0.10, a maksymalna 100.00.

W grze Kick Off de facto mamy do czynienia z tymi samymi symbolami, czyli piłkami, Posiadają one jednak odmienne numery, a im wyższy numer na piłce, tym kombinacja 3 takich symboli przyniesie nam więcej pieniędzy. Według numeracji spotkamy w systemie piłki od 1 do 7. To jednak nie wszystko. Istnieje także kolorowa piłka, która jako wild zastępuje wszystkie inne piłki z wyjątkiem golden ball. Ta z kolei aktywuje matrix table. Po lewej stronie automatu widzimy miejsce na piłki. Każda złota piłka w linii wpada do rzędu. Jeśli uda się nam złapać 5 bądź 3 piłki w jednej z linii, to zyskujemy wtedy bonus. Oczywiście w przypadku pionowego układu 5 piłek możemy liczyć na znacznie większe profity. Jednocześnie 3 złote piłki gwarantują nam wygraną w wysokości 2000 monet. W przypadku jakiejkolwiek wygranej, za każdym razem możemy zdecydować się na skorzystanie z opcji gamble.

Bez dwóch zdań video slot Kick Off to bardzo interesująca i oryginalna gra, którą różni się o typowych automatów na rynku. Już ten fakt sprawia, że warto rzucić na nią okiem.

Graj za darmo Kick Off

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Kick OffZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe